Як знайти папку application data.

Папка Application Data в операційній системі Windows дистрибутива XP є прихованою системною Директорією і зберігає в собі файли-збереження додатків, конфігурації та інші ресурси, до яких звертаються програми, встановлені на ПК.
Інструкція
1
Так як в Windows XP дана папка прихована, спочатку буде потрібно включити відображення прихованих системних директорій. Для цього запустіть панель управління і знайдіть «Властивості папки», або, знайдіть цей же елемент у властивостях будь папки в верхньому контекстному меню ». Далі необхідно знайти параметр «Показувати приховані файли і папки» і встановити навпроти нього галочку. Після виконаної операції у вікні «Властивості папки» натисніть «Застосувати», потім "OK".
2
Папку Application Data має кожна обліковий запис (user), створена в операційній системі. Так як дистрибутив ОС розпаковується зазвичай на логічний диск "C", папка Application Data розташовується за наступним шляхом: C: \ Documents and Settings \ user \ Application DataГде "user" - ім'я користувача або обліковий запис, наприклад, «Андрей». Application Data адміністратора розташована по дорозі: C: \ Documents and Settings \ Administrator \ Application DataОбщая папка Application Data розташована тут: C: \ Documents and Settings \ All Users \ Application DataВвесті шлях знаходження директорії можна, зайшовши в будь-яку папку і прописавши шлях в адресному рядку, розташованої у верхній частині екрану. Після введення шляху необхідно натиснути клавішу "Enter".
3
В Windows Vista і Windows 7 Microsoft змінили архітектуру і розташування системних папок, тому, Application Data - всього лише «заглушка» і папка-переадресат для додатків, написаних під Windows XP і ранні редакції операційної сістеми.Но папці, до якій потрібно одержати доступ, потрібно клікнути правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню пункт «Властивості». У вікні виберіть вкладку «Безпека» і пройдіть по ланцюжку «Додатково - Власник - Змінити». Виберіть групу "Адміністратори" або ім'я облікового запису та натисніть «Застосувати», потім "OK". Для папки також необхідно встановити галочку «Замінити власника подконтейнеров і об'єктів».
4
Для доступу до нової папці в цій архітектурі, необхідно пройти по шляху: C: \ Users \ user \ AppDataГде "user" - ім'я користувача.