Як позбутися від ворон на ділянці.

Дачникам відомо, що одним з вічних шкідників садово-городніх культур є птахи, і ворони серед них на першому місці. Вони знищують молоді зелені пагони, поїдають ягоди, псують плоди на деревах, в цілому завдаючи непоправної шкоди врожаю.
Інструкція
1
Встановіть на вашій присадибній ділянці звичайне «пугало» в тому вигляді, в якому дозволить ваша фантазія. За спостереженнями орнітологів, птахи, які зустріли лякало в звичних місцях годівлі, не прилітають назад протягом декількох днів. Проте з часом вони придивляються до нерухомого охоронцеві, розуміють безпеку його фігури і повертаються в рідні пенати для поїдання плодів.
2
Пам'ятайте, що пташки бояться різних блискучих і видають звук предметів. Керуйтеся цим у вашому починанні. Обмотайте гілки плодових дерев світловідбиваючими предметами, наприклад, фольгою, новорічним «дощиком» або плівкою від старої відеокасети. Закріпіть на гілках блискучі штучки, такі як CD диски або старі рибальські мережі. При подиху вітру ця бутафорія крутиться, відображає відблиски, мерехтить і, тим самим, відлякує непрошених гостей. Для посилення ефекту поєднуйте фольгу і прикраси новорічної ялинки з об'єктами, що видають звук. Бувалі городники застосовують з цією метою консервні банки з тонкої жерсті, що видають на вітрі гримить шум.
3
Скористайтеся ультразвуковими апаратами для відлякування птахів. Вони стали досить популярні і поширені останнім часом. Їх перевагою є компактність конструкції, портативність і великий радіус ефективного впливу. При роботі ці датчики відтворюють крики хижих птахів, таких як яструб, сова, сокіл. Метод дуже гуманний і в теж час дієвий. Не тільки ворони, а й горобці, голуби, чорні дрозди, шпаки облітатимуть вашу фазенду стороною. Ніяких особливих навичок у застосуванні відлякувачів не потрібно, достатньо придбати подібний механізм і встановити його в будь-якому зручному для місці на території вашої дачі. Він не порушить зовнішнього вигляду ландшафту і дозволить позбутися не тільки від літаючих шкідників, а й від таких неприємних сусідів, як миші та щури.
Зверніть увагу
Позбутися від ворон в міській межі практично нереально із сучасних засобів можна порекомендувати біоакустичні пристрою. Сучасне біоакустичні пристрій являє собою пересувний комплекс, що генерує тривожний сигнал по алгоритмам.
Корисна порада
Особливості міського життя ворон. Середовище проживання сірих ворон - великі і малі міста. В непростих умовах виживають тільки ті тварини, які пристосувалися до них. Якщо вам доводилося спостерігати за воронами, то перша особливість, яка впадає в очі в їх поведінці - це відсутність лякливості, зважена обережність і розважливість. Ворони ідеально пристосувалися до життя в міських умовах, і допомагають людині позбутися їстівного сміття.