Як навчитися зав'язувати хустку.

Хустка - це один з аксесуарів, які можна трансформувати під будь-який стиль, надавши з його допомогою поряд нове звучання. Знаючи способи його використання, ви зможете швидко зробити елегантним будь-який комплект одягу. А щоб навчитися зав'язувати хустку, потрібна лише невелике тренування.
Вам знадобиться
  • - хустка;
  • - затискач;
  • - брошка;
  • - англійська шпилька.
Інструкція
1
Якщо навчитися зав'язувати хустку як чалму, можна доповнювати їм наряди в східному стилі. Для цього розкладіть хустку, зведіть два протилежних кінця до його середини, потім складіть навпіл всю конструкцію так, щоб кінці виявилися всередині. Приклавши хустку до потилиці, заведіть його кінці вперед, а потім перекрутити їх між собою так, щоб можна було завести кінці назад з тією ж боку, з якою ви вели їх уперед. Можна перекрутити кінці, розташовані поверх основного складеного полотнища в спіраль. Ззаду зав'яжіть вільні кінці хустки маленьким вузлом.
2
Можна також зав'язати хустку на солом'яний капелюх. Для цього скрутіть хустку по діагоналі кілька разів, оберніть навколо тулії, зав'яжіть, а кінці залиште вільно звисати ззаду. Такий спосіб зав'язування хустки підійде для нарядів в романтичному стилі.
3
Хустка можна пов'язувати «по-розбійницькі». Для цього складіть його навпіл по діагоналі, покладіть на чоло, а кінці заведіть назад і зав'яжіть, поверх третього кінчика, на вузол. Поверх зав'язаного таким способом хустки, можна надіти капелюх-Федору, злегка зсунувши її набік, так, щоб спереду було видно шматочок хустки. Цей спосіб зав'язування хустки підійде і для пожвавлення класичного стилю, і для молодіжних нарядів.
4
Скрутивши хустку в спіраль, можна зав'язати його навколо голови, використовуючи в якості своєрідного обідка або пов'язки на голову. Можна зробити образ забавним або романтичним, якщо кінці такого «обідка» зав'язати в бантик і залишити збоку, а не зрушувати назад.
5
Ще один спосіб зав'язування хустки підійде для нарядів в молодіжному стилі. Зазвичай його застосовують, щоб пов'язати хустку-арафатку. Складіть хустку навпіл по діагоналі, вийшов трикутник прикладіть спереду на рівні шиї, кінці заведіть назад, а потім вперед. Спереду зав'яжіть їх на невеликий слабкий вузол, а потім потягніть зверху полотно хустки так, щоб утворився невеликий напуск. Хустка повинен бути зав'язаний вільно і нарочито недбало.
6
Можна навчитися зав'язувати хустку у вигляді краватки або своєрідною манишки. Для цього складіть хустку гармошкою, зігніть навпіл, покладіть на шию ззаду так, щоб з одного боку залишилися кінці хустки, а з іншого - петля. Просмикніть в цю петлю, утворену згином хустки, його кінці. Конструкція буде нагадувати краватку, якщо заколоти її шпилькою, або манішку, якщо, навпаки, «розпушити».
7
Невеликі хустки можна також використовувати як банта, зав'язуючи на хвості або косі так, щоб кінці вільно звисали вниз. Тонкі хустки можна вплітати в косу. Можна прикрашати за допомогою хустки сумку, пов'язавши на ручку, або робити браслет, скрутивши полотно в тугу спіраль і обернувши кілька разів навколо руки. Хустка можна використовувати в якості поясу практично для будь-якої речі, досить скрутити його в не дуже тугу спіраль і протягнути в шліци.
Зверніть увагу
Шовк, поліестер, шифон, віскоза і крепдешин зазвичай ковзають, тому простіше навчитися зав'язувати хустку, використовуючи моделі з бавовняних тканин.
Корисна порада
Щоб фіксувати отримані конструкції з хусток, можна використовувати спеціальні затискачі, шпильки й брошки, які роблять образ ще більш цікавим.