Як збирати пластикові панелі. Як зібрати панелі без куточків.

Найчастіше пластикові панелі монтують на дерев'яний каркас. Між облицюванням і стіною обов'язково має бути невеликий простір. Воно заповнюється ізоляційним матеріалом.
Інструкція
1
Досить великою популярністю користується обробка приміщення стіновими панелями. Справа в тому, що вам не доведеться займатися попередньою підготовкою стін, яка має на увазі вирівнювання і видалення старої фарби. Стінові панелі мають багато переваг, серед яких можна відзначити високу технологічність монтажу. Витрати на опалення будуть набагато нижче. Варто відзначити, що навіть без додаткової ізоляції обшивка панелями сприяє зниженню рівня шуму в приміщенні. Стіну з панелей зібрати досить просто. Справитися з цим завданням може навіть новичек.
2
Для роботи заздалегідь запасіться дерев'яними або ПВХ брусками 40х25 міліметрів. Саме вони будуть використовуватися для створення каркаса. Бруски прикріпіть до стін на відстані не більше 50 сантиметрів один від одного. Для кріплення використовуйте шурупи або гвинти. Розташовуйте бруски щільніше один до одного. Інакше короткі панелі в кутах буде важко закріпити.
3
Бруски прибийте до стіни перпендикулярно напрямку, в якому будуть встановлені панелі ПВХ. Вони повинні бути виставлені по рівню, інакше у панелей не буде рівних кутів. У тому місці, від якого ви збираєтеся почати монтаж, встановіть куточок. Зробіть його за допомогою цвяхів або металевих скоб. Далі займіться кріпленням панелі ПВХ до дерев'яних брусів. Прибийте її цвяхами до великої крепежной полиці. Потім встановіть наступну панель. Вони повинні щільно прилягати один до одного. Аналогічним чином виконайте установку всіх інших панелей. Остання в ряду стінна панель повинна увійти в паз фінішного елемента або кута.
4
Стінові панелі ПВХ не потрібно додатково фіксувати. Щоб додати інтер'єру завершеного вигляду, використовуйте будь підлоговий плінтус.
В даний час пластикові панелі є одним з найпопулярніших обробних матеріалів. Їх переваги очевидні. Вони просто монтуються, недорого коштують, довговічні і легко миються. При установці пластикових панелей велику увагу слід приділити підготовці поверхні.
Вам знадобиться
  • Бруски, металеві підвіси, перфоратор, дюбель, шуруп, рівень, пластик, будівельний степлер, електролобзик або будівельний ніж, куточки або спеціальний плінтус.
Інструкція
1
Пластик кріпиться на дерев'яну обрешітку. Звичайно, деякі встановлюють і на металеву обрешітку, але це суперечить конструктивним особливостям і правилам установки. Зберіть дерев'яну обрешітку на стіні з брусків. Бруски кріпляться за допомогою металевих підвісів в горизонтальному положенні.
2
Спочатку зробіть нижній брусок. Його треба кріпити до стіни, починаючи від самого опуклого місця, щоб заощадити життєвий простір приміщення. Для цього просвердлите перфоратором отвори, туди забийте дюбеля і шурупом прикрутите підвіси. Після того як нижній брусок прикріплений, треба встановити самий верхній під стелею. Система установки така ж, як у нижнього. Однак необхідно по вертикальному рівню виставити ідеально рівну площину. Для цього нагорі прикрутите до стіни підвіси, вставте брусок. Далі підставте рівень до нижнього брусу, по ньому виставите верхній і закріпіть шурупами. Коли два кінцевих горизонтальних бруска закріплені, поставте між ними ще кілька брусків. Кількість залежить від жорсткості пластикової панелі , але їх повинно бути не менше двох.
3
Натягніть шнурки від верхнього бруска до нижнього і по ним виставите залишилася обрешітку. Далі закріпіть пластик. Починайте кріпити пластик від кута. Першу панель виставите строго по вертикальному рівню і закріпіть на обрешітці за допомогою будівельного степлера.
4
Далі зберіть пластик по порядку методом «шип-паз». Після установки пластика по всьому периметру приміщення зверху і знизу одягніть спеціальний плінтус або наклейте пластиковий куточок. Пиляють пластик за допомогою електролобзика або розрізають будівельним ножем.
Корисна порада
Пластикові панелі вологостійкі і нешкідливі, що дозволяє встановлювати їх в будь-якому приміщенні.