Як зшити мнение. думка в дитячу зшити самої.

Оновити і урізноманітнити інтер'єр з мінімальними витратами грошей і часу можна за допомогою подушок-думок. Пошивши такі подушки з різноманітних тканин, ви освіжіть вигляд кімнати, не чекаючи чергового ремонту.
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ножиці;
  • - тканина;
  • - нитки;
  • - швейна машина;
  • - синтепон.
Інструкція
1
Оберіть розмір і форму думки. Ці параметри залежать від того, в якій інтер'єр ви будете вписувати ці аксесуари. Якщо ви хочете впорядкувати і привести до одного стилю еклектично обставлену кімнату, зшийте подушки однакової форми і розміру. Для того, щоб внести різноманітність у занадто нудний інтер'єр, зшийте безліч думок - маленьких і великих, квадратних, круглих і шестикутних.
2
Зробіть викрійку для думки на міліметровому папері. Вона представлятиме собою креслення обраної геометричної форми у двох примірниках. Також можна додати обсяг подушці, зробивши третю частину, яка буде з'єднувати передню і задню боку подушки. Щоб зробити цей елемент, накресліть прямокутник. Коротка його сторона буде рівна бажаної товщині подушки, довга - периметру або довжині кола думки. До кожної боці викрійки додайте 1,5 см припусків на шви.
3
Перенесіть викрійку на тканину. Матеріал можна використовувати будь-який, але важливо, щоб він був приємним на дотик і за кольором вписувався в стиль оформлення кімнати. Приколіть викрійку по периметру англійськими шпильками, відступивши від краю 2 см. Обведіть шаблон дрібному.
4
Виріжте деталі і прикладіть їх лицьовою стороною один до одного. На відстані півтора сантиметрів від краю прокладете строчку на швейній машинці. Одну сторону залиште незашітой - туди необхідно вшити застібку-блискавку, щоб наволочку думки можна було знімати і прати.
5
Виверніть подушку, щільно набийте її синтепухом, синтепоном або поролоном.
6
Для дитячої кімнати зшийте думки у формі тварин. Їх можна зобразити умовно, використовуючи в основі всі ті ж прості геометричні фігури. Так, з круглої думки можна зробити слона, пришивши шнурок замість хвоста, хобот, зшитий з двох деталей, і вуха. Квадратна подушка цілком може трансформуватися в мордочку, якщо пришити до неї впізнавані вуха кота, зайця, ведмедя і т.д.
7
Відсутні елементи мордочки (очі, ніс) можна зробити у вигляді аплікації або вишивки. Правда, цю операцію краще виконувати до того, як деталі вже будуть зшиті. Крім того, тканина для думки можна заздалегідь розписати фарбами по тканині. Нанесіть обраний візерунок пензликом, а потім закріпіть результат, пропрасувавши річ праскою.