Як вивчити історію.

Історія - дуже захоплюючий предмет. В його основі лежать знання, які необхідні кожному. При вивченні історії відкривається особливий світ, світ завоювань і подорожей, битв і перемир'я. Розібравши, як легко і швидко вивчити історію, ви з задоволенням будете пізнавати її таємниці.
Вам знадобиться
  • Матеріал з історії
Інструкція
1
Починайте читати параграф або главу. Ні в якому разі не потрібно приступати до заучування дат. Знайдіть спокійне місце, розслабтеся, зробіть так, щоб вас ніхто не відволікав. Приступайте до читання матеріалу. Для того, щоб він залишився у вас в голові, постарайтеся включити уяву. Читаючи главу, наприклад про битву, як можна яскравіше уявляйте його, немов ви дивитеся фільм. Читаючи про палацових переворотах, думайте, як вони відбувалися, в дрібницях уявляйте події. Звертайте увагу на історичні особистості. Також можна переглянути кінокартину про ті події, які вам потрібно вивчити.
2
Після цього постарайтеся пригадати той фільм, який ви «записали». Як тільки ви помітили якийсь недолік у подіях, тут же подивіться в підручнику. Повторюйте цей процес, поки картина не стане повною і ясною. Найголовніше тут концентрація. Лише тільки повністю віддавшись процесу, ви зможете досягти успіхів. Тому відкладіть всі справи і направте всю увагу на історію.
3
Переходимо до дат, термінам і визначенням. Звичайно ж, тут доведеться заучувати. Для полегшення запам'ятовування та орієнтування в датах потрібно прив'язувати їх до подій. Наприклад, знаючи, що Бородінська битва сталася в 1812 році. На запитання «коли Наполеон прийшов до влади», ми робимо висновок, що на початку дев'ятнадцятого століття. Згадавши ще пару подій, зможемо визначити дату найбільш точно. Намагайтеся завжди прив'язувати дати до кількох подіям.