Як вилікувати високий тиск.

Високий артеріальний тиск або гіпертонія - поширене захворювання, яке найчастіше вражає людей після 40 років і служить причиною виникнення серйозних серцево-судинних патологій. А саме вони є головною причиною смертності в нашій країні. При цьому контролювати підвищений тиск під силу кожному.
Інструкція
1
Перегляньте свій режим харчування. Виключіть всі жирні страви і обмежте вживання солі. Зайва кількість тваринних жирів в раціоні підвищує рівень холестерину в крові, веде до закупорювання судин і служить причиною інфаркту або інсульту. Сіль також грає важливу роль в регулюванні кров'яного тиску. Вона утримує рідину в організмі, тим самим підвищуючи тиск на стінки судин. Переходьте до зміни харчування поетапно, щотижня виключаючи з раціону шкідливі страви.
2
Відмовтеся від сигарет і кави. Нікотин і кофеїн звужують стінки судин, що миттєво підвищує тиск. Осінь часто люди викурюють першу сигарету вранці, на голодний шлунок і з чашкою кави. Можливо, така звичка може здатися вельми бадьорить і навіть стильною, проте вона завдає колосальної шкоди здоров'ю.
3
Займіться фітнесом, віддавши перевагу аеробним навантаженням. Такі тренування не тільки допоможуть домогтися гарної фігури і тонусу м'язів, але і зміцнять серцевий м'яз. При цьому намагайтеся не тренуватися занадто інтенсивно, дозуючи навантаження і займаючись в задоволення.
4
За призначенням лікаря використовуйте медикаментозну терапію. Основна функція всіх гіпотензивних препаратів - регуляція тонусу судин і зниження системного артеріального тиску. Доктор призначить вам ліки в залежності від результатів аналізів і стадії хвороби. Необхідно пам'ятати, що в більшості випадків приймати таблетки вам доведеться постійно, навіть якщо настає тимчасове поліпшення.
5
Скористайтеся рецептами фітотерапії. Замініть звичайний чай на настій пустирника, глоду, меліси, ромашки, валеріани. Ці трави мають яскраво вираженим седативним ефектом і підвищують тонус кровоносних судин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6EQerF4_AyA
Корисна порада
Використовуйте непрямі методи оздоровлення: гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся йогою, виконуйте самомасаж голови.