Як вибрати стіл на кухню.

Кухонний стіл є важливим предметом інтер'єру. Він обов'язково повинен бути зручним і мати естетичний вигляд. При виборі столу в першу чергу звертають увагу на форму. Вона може бути різною, і в кожної форми певні переваги.
Інструкція
1
Класичними кухонними столами і раніше є предмети інтер'єру, які мають прямокутну стільницю. Ви можете встановити меблі уздовж стіни, і в підсумку можна добре заощадити простір.
2
Якщо ви вирішили вибрати квадратну стільницю, то врахуйте, що вона не так зручна. Для початку потрібно відзначити, що за нею поміщається менша кількість людей. Також проблема може виникнути в тому, що середина важкодоступна. Якщо ж квадратний стіл має невеликі розміри, то його навряд чи вийде використовувати для сімейної трапези. У підсумку він буде виконувати декоративну функцію, як і столи, які мають круглі стільниці. Вони в минулому мали велику популярність, але на даний момент круглі столи використовуються тільки в кухнях з великою площею.
3
Сучасні кухонні столи мають неправильну форму. На них можна порахувати більше шести кутів, а у деяких засобів декору бувають навіть хвилясті краї. Часто люди набувають столи-трансформери - дана меблі можуть змінювати свої розміри., Її можна легко зібрати й розібрати. Існують моделі, де змінюється не тільки стільниця, але і висота столу.
4
Особливу увагу варто приділити матеріалу, з якого виготовляється стільниця. Наприклад, ДСП вважаються недорогими, однак такі стільниці НЕ будуть довго служити. Якщо ж ви вирішили заощадити, то вибирайте стільниці з МДФ. Вони екологічні і прослужать набагато довше, ніж стільниці з ДСП.
5
Якщо ж фінансове питання вас не цікавить, то перевагу краще всього віддати засобам декору з натурального дерева або каменю. Вони довговічні і естетичні. Найпопулярнішими є предмети інтер'єру з кориана. Вони вважаються також найдорожчими стільницями. Кухонні кошти декору з кориана не зазнають кислот, добре переносять перепади температур і механічні дії. Однак варто звернути увагу на вагу, адже така стільниця досить важка. Саме тому необхідно заздалегідь подбати про хороше підлоговому покритті, яке зможе витримати вагу столу.