Як полагодити надувний матрац. здувся надувний матрац Як полагодити Як знайти проблемне місце.

Досить часто люди стикаються з проблемою, яка полягає в проколі надувного матраца, використовуваного як ліжко. Дана проблема досить просто вирішується. Полагодити надувний матрац можна своїми руками.
Інструкція
1
Якщо поріз зроблений шилом, ножем або ж склом, то можна скористатися для відновлення ремонтним комплектом. Найчастіше він поставляється разом з матрацом. Якщо ж ремонтного комплекту не було з матрацом, то його завжди можна придбати в спеціалізованому магазині. Великою популярністю в даний час користується набір для ремонту надувних матраців Intex 59632. У його комплекті є тюбик надміцного клею і 4 заплатки.
2
Універсальний комплект можна використовувати практично для будь-якого надувного матраца. Зазначимо, перед склеюванням обов'язково потрібно знежирити і зашкуріть поверхні. Для знежирення рекомендується використовувати спирт. Зашкуріть можна звичайною дрібнозернистим наждачним папером. Після того, як виріб склеєно, їм не можна користуватися близько 4 годин.
3
Надувний матрац також може бути пробитий на пляжі гострим камінцем. В першу чергу необхідно дотримувати правила експлуатації. Саме вони зможуть позбавити вас від безлічі проблем, пов'язаних з матрацом. При дрібних проколах основна проблема полягає в пошуку дірки. Щоб знайти її необхідно надути матрац і занурити його в воду. З місця проколу обов'язково підуть бульбашки. Якщо ж бульбашок немає, то потрібно надувати сильніше. Справа в тому, що прокол може бути дуже маленький. Також варто врахувати, що коли матрац сильно надутий, його практично неможливо занурити у воду. У такій ситуації необхідно рясно змочити його водою і щільно обмазати милом. У місці проколу з'являтимуться мильні бульбашки.
4
Також надувний матрац можна відремонтувати за допомогою сирої гуми. Для початку виріжте латочку з гуми. Діаметр її повинен бути на 1 сантиметр більше, ніж діаметр порізу. Потім знежирте і зашкурьте обидві склеюються. Після цього можна прикладати сиру гуму до матраца. Обов'язково потрібно зверху придавити важким предметом.