Як зробити баню в квартирі.

Сауна для квартири являє собою дерев'яну кабіну, яка обігрівається піччю-кам'янкою - дров'яної або ж електричної. Моделі, які призначаються для міських квартир, мають на увазі використання тільки електричної печі.
Інструкція
1
У лазні для квартири необхідно наявність електричної печі. Використовувати для неї можна тільки спеціальні камені, такі як вулканічний перидотит, скандинавський діабаз. Інші варіанти не підійдуть. Справа в тому, що від перепадів температури камінь із зернистою структурою може легко розколотися.
2
Камені в печі нагріваються за допомогою електричної спіралі - Тена. Він має захист від вологи у вигляді спеціального покриття. Такі печі призначаються спеціально для бань, так як не спалюють кисень. Їх корпус має захист від нагрівання. У більшості печей мається система автоматичного відключення.
3
Сама лазня являє собою дерев'яну кабіну, яка має тепло- і пароізоляцію. Стінки кабіни робляться з дерев'яного каркаса, який з двох сторін оббивається вагонкою. Також іноді можна зустріти лазні, в яких зовнішня сторона стінок виконана з акрилу або пресованого дерева.
4
Каркас обов'язково повинен бути заповнений утеплювачем. Для цієї мети можна використовувати мінеральну вату, пресовану пробку або ж скловолокно.
5
Особливу увагу слід приділити дверям. Вони повинні щільно прилягати до косяка. Для того, щоб дерев'яна двері добре прилягала до косяка, необхідно зробити її краї триступінчастими. Якщо ж в лазні використовується скляна двері, то потрібно застосувати силіконовий ущільнювач.
6
Не варто забувати про внутрішній оснащенні кабіни. В ній обов'язково повинні бути полки, підголівники, підставки під ноги, опори для спини. Зарубіжні виробники виконують ці предмети з африканського дерева абаши. Саме цей матеріал має низьку теплопровідність. Вітчизняні будівельники за бажанням замовника можуть використовувати для цих цілей осику або липу. Відмінність полягає тільки у вартості. Інші породи дерев використати для лазні вкрай не рекомендується.