Як привітати молодят на весіллі. молодята свято весілля.

Влаштовуючи весілля, молодята роблять свято не тільки для себе, але і для гостей. А от гості частенько обмежуються стандартними привітаннями, не відрізняються один від одного. Чому б не відійти від цієї традиції і не придумати щось оригінальне?
Інструкція
1
Якщо хочете незвично привітати молодят , вручите їм коробку з яйцями, зробленими з шоколаду. Скориставшись звичайним ножем, розкрийте яйця і покладіть туди подарунки невеликого розміру, а потім запаяти їх гарячим ножем і загорніть. Наприклад, батьки можуть покласти в одній з яєць ключі від машини або квартири. Можете також покласти в кожне яйце гроші. Незвично буде вручити такий подарунок від декількох гостей відразу. Отримавши звичайний шоколад, молодята будуть здивовані, виявивши там більш суттєві презенти.
2
Щоб привітати молодят незвично, замовте для них спеціальні ювелірні прикраси, які символізуватимуть їх пару. Це можуть бути підвіски у вигляді їх імен чи красиві медальйони з гравіюванням, в які можна буде вставити фотографії.
3
Красиво привітати молодят на весіллі можна, подарувавши їм салют або небесний ліхтарик. Коли стемніє, молоді з гостями із задоволенням помилуються на прекрасне світлове шоу або що відлітає в небо символ їхнього кохання.
4
Щоб красиво привітати молодих, переробіть слова будь-якої відомої пісні в поздравление, призначене тільки для цієї пари. Вручаючи подарунок, заспівайте пісню. Ще краще переодягнутися для подання в того артиста, чию пісню ви адаптували для привітання. Молодим буде приємно. До того ж, свідоцтво про незвичайний привітанні залишиться на відео.
5
Сідлайте слайд-шоу зі спільних фотографій пари, забезпечите його смішними коментарями, а продемонструйте гостям і закоханим, вручаючи подарунок. Звичайно, ця презентація надовго оселиться в архіві молодят. Схожий ефект справить і книжка про історію кохання молодих.
6
Щоб оригінально привітати молодят на весіллі, запросіть танцюристів, клоунів чи акробатів, які влаштують красиве уявлення. Так як сценарій весілля закохані знають напам'ять, таке «відступ стане для них сюрпризом. Головне, не забудьте попередити тамаду про незвичайний привітанні.
Зверніть увагу
Намагаючись бути оригінальними, не робіть привітань з підставними «дітьми нареченого» і «коханцями нареченої». Якщо у молодих або їх родичів недостатньо розвинене почуття гумору, ви ризикуєте викликати їх негативну реакцію, зіпсувавши весілля.
Корисна порада
Зробивши якесь уявлення, не залишайте молодят без матеріального подарунка.