Як впоратися з відчаєм.

Життя кожної людини складна й сповнена несподіванок, у тому числі і дуже неприємних. Мабуть, немає таких людей, які ніколи не відчували б почуття горя, безвиході, відчаю. Що робити, якщо у ваше життя теж увійшла чорна смуга, сталася така ситуація, з якої ви просто не бачите виходу? Перш за все, навіть якщо хвиля відчаю накрила вас з головою, пам'ятайте, що завтра настане інший день, і хто знає, можливо, він буде початком нового витка у вашому житті.
Інструкція
1
Що б не сталося, постарайтеся не думати про те, що ситуація безнадійна. Треба спробувати заспокоїтися і закликати на допомогу всі свої сили, щоб забути про проблему хоча б на день. Можливо, вам слід просто спробувати заснути, відкинувши всі свої думки. Хто знає, може бути, вранці ваше відчай трохи відступить, і ви зможете все-таки знайти хороше рішення.
2
Якщо ви втратили віру в майбутнє, не бачите сенсу в тих речах, які здавалися вам раніше простими і зрозумілими, не варто плутатися в лабіринті своїх думок і лежати, тупо дивлячись у стелю. Спробуйте звернутися до професіоналів - психологів або психотерапевтів, які вислухають вас і, швидше за все, зможуть подати якусь ділову думку для подолання душевної кризи, адже будь-яку ситуацію краще видно зі сторони.
3
Не виключено, що вам зможуть допомогти люди з вашого оточення, яким ви дороги - ваші близькі або друзі. Подумайте, хто міг би вислухати вас без критики і всіляких порад, просто побувши з вами поруч. Можливо, хтось із них теж переживав подібне.
4
Як би не було важко, постарайтеся рухатися і не припиняти свої звичайні щоденні справи. Те, що ви любите робити, вам теж може допомогти. Тільки не робіть щось складне і через силу. Деяким людям допомагає забутися важка фізична робота, а деякі відволікаються від непотрібних думок за допомогою шопінгу. Багато віруючі люди звертаються до Бога. Подумайте, що б могло добре подіяти на вас?
5
Можливо, раніше у вас були подібні ситуації. Якщо це так, згадайте, як вам тоді вдалося вийти з депресивного стану. І подумайте, як надалі можна уникати негативних проявів, як захистити себе від неприємностей. Пам'ятайте, що свою психіку слід берегти.
6
Навчіться не звертати уваги на різні образливі слова і не так важко реагувати на відсутність підтримки, роботи чи грошей. Не слід завжди чекати тільки поганого, адже це не дасть вам надії на вихід з кризи. Чи не програмуйте себе на найгірше.
7
Ви лаєте себе і звинувачуєте за те, що сталося? Можливо, ви зробили помилку, навіть багато помилок. Але в будь-якому випадку ніколи не думайте про себе погано. Все, що з вами відбувається, - це ваш життєвий досвід. Переверніть сторінку сьогоднішнього дня. Завтра того, що вже минуло, не буде. А ви є, так полюбите себе і навчіться поважати.