Як увійти в інженерне меню Samsung.

Сучасні монітори дають можливість користувачеві робити настройку зображення та інших параметрів самостійно, через систему управління. Способом зміни і коректування налаштувань є інженерне меню.
Вам знадобиться
  • Пульт управління.
Інструкція
1
Увімкніть телевізор. Натисніть послідовно info-menu-mute-power. Ця комбінація підійде для більшості PDP та LCD телевізорів. Але деякі моделі, особливо з діагоналлю до 23 дюймів не реагують на цю послідовність. У них закладена інша комбінація - MUTE-1-8-2-POWER ON. Потрібно відзначити, що всі ці клавіші потрібно натискати послідовно та максимально швидко (не більше 1-2 секунд на все). Якщо не вийшло з першого разу, пробуйте ще. Перед вами з'явилося вікно з шапкою "Service Menu".
2
Передвигайтесь по меню за допомогою кнопок управління (вправо, вліво, вниз, вгору). Для того, щоб вибрати цікавий розділ - натисніть кнопку "ОК". Для виходу на верхній рівень натисніть кнопку "Menu". Структура інженерного меню щороку змінюється, виходять нові платформи і прошивки, але при цьому залишаються незмінними основні параметри: - Panel On Time - перший рядок, позначає "напрацювання панелі" .- Ready - включення і виключення DTV тюнер (ON і OFF відповідно). - Option table - не залежить від входу і відповідає за загальні налаштування телевізора.- Shop Mode - магазинний режим (ON - вимкнений, OFF - включений) .- Dimm Type - інформація про матрицю, яка встановлена на вашій моделі.- Reset - скидання налаштувань .
3
Внесіть коригування в настройки. Перш ніж це робити, добре подумайте, чи варто. Неправильно змінивши якийсь параметр можна зовсім збити всі настройки, після чого без допомоги майстра ви не розберетеся.
4
Збережіть настройки. Якщо бажаєте відновити стандартні (заводські) налаштування - запустите команду "Reset".
5
Вимкніть телевізор, щоб вийти з інженерного меню.
6
Якщо після коригування установок погіршився зображення або виникли інші проблеми, зайдіть назад в меню і завантажте стандартні установки (Reset).