Як увійти на свою електронну адресу. Як знайти свою електронну адресу через яндекс.

Електронна пошта - це можливість отримання і передачі даних через інтернет. Реєстрацію персонального аккаунта сьогодні пропонує безліч ресурсів, розташованих в мережі. Але лідерами за кількістю заведених поштових скриньок в Рунеті по праву є такі гіганти, як сервіси Яндекс.ru, Mail.ru, Rambler.ru і Gmail.com.
Інструкція
1
Зазвичай в повному імені поштової скриньки відображається домен сервісу, в якому ви пройшли реєстрацію. Зареєструйте e-mail адресу на самому зручному для вас пошуковику, щоб заходити в пошту ви могли одним кліком (з переходу від головної сторінки сервісу до персонального аккаунту на цьому ресурсі).
2
Якщо свою електронну скриньку ви завели на Mail.ru, щоб увійти в нього, зайдіть на головну сторінку сайту. Зліва з'явиться віконце для введення персонального логіна і пароля. Праворуч від логіна вам потрібно буде вибрати відповідний вашому електронною адресою домен: @ mail.ru, @ list.ru та ін. У правому нижньому кутку блакитного квадрата знайдіть посилання «Увійти». Натисніть її, і вам стане доступне вміст своєї поштової скриньки.
3
Шлях до додатків сервісу Яндекс.ru теж починається з головної сторінки. Зайшовши на неї, в лівій частині екрана ви помітите блакитнувате невелике віконце з написом «Пошта». При натисканні на нього з'являться дві графи (для введення логіна і пароля). Введіть свої дані без помилок, натисніть кнопку «Увійти» і можете розпоряджатися вмістом своєї поштової скриньки як вам буде завгодно.
4
Ваш поштовий ящик зареєстрований на Рамблері? Перейдіть на головну сторінку інтернет-ресурсу і в лівій частині сторінки у віконці «Пошта» заповніть графи для введення своїх персональних даних (логіна і пароля). Зробіть клік комп'ютерною мишею на кнопці «Увійти» і зміст своєї поштової скриньки стане вам доступно.
5
Якщо ваш поштовий ящик зареєстрований системі Gmail, то для входу на свою електронну адресу зайдіть на головну сторінку сервісу. У верху праворуч ви побачите сірувате поле. Тут (в дві білі графи) введіть логін та пароль і натисніть на значок «Увійти», розташований трохи нижче. Це все, що необхідно зробити, щоб зайти на свою електронну адресу.