Як вибрати зимову шапку.

Зимові шапки бувають виконані з різних матеріалів, існує безліч моделей, дизайн яких змінюється залежно від модних тенденцій. Вибирати підходящий варіант потрібно з урахуванням кліматичних умов і власних уподобань.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, яку модель ви хочете вибрати. З шубою і дублянкою можна носити хутряні шапки, теплу хустку, капор. Якщо ви носите пухову куртку або утеплене пальто, краще придбайте в'язані вироби, добре виглядають і берети. До шкіряним моделям верхнього одягу купите шапку зі шкіри, велюру або фетру.
2
Зверніть увагу на моделі головних уборів. Їх слід підбирати, виходячи з типу зовнішності. Не варто купувати крислатий капелюх круглолицим і капелюх з вузькими полями власникам овального обличчя. Шапки надані у продажу у великій колірній гамі. Так головний убір повинен поєднуватися з курткою, плащем, дублянкою і т.д. Якщо ви блондинка, можете купувати шапки контрастних відтінків, рудоволосий треба враховувати, що тон шкіри у них теплий, отже, більше підійдуть моделі аналогічних тонів.
3
Вибирайте шапки в спеціалізованих магазинах, уважно вивчайте пошиття, померяйте модель, запитаєте продавця про країну-виробника. У хутряних шапок ворс однакової довжини, не мнеться і не обсипається. Подуйте на нього або акуратно відсуньте рукою. На швах не повинно бути клею, слідів фарби і сторонніх вкраплень. Шапка ніде не повинна тиснути, в ній не повинно бути розбіжностей в області шва. Підкладка зазвичай виконана з синтетичних тканин, оскільки на натуральні у багатьох алергія.
4
В'язану шапку вибирайте також уважно. Перевірте якість пошиття, подивіться на процентне співвідношення ниток, якщо вона була пов'язана з декількох видів сировини. Приміряйте модель - вона повинна бути впору, не тиснути, чи не спадати. Зазвичай такі шапки продають у комплекті з шарфом.
5
Зимову шапку вибирайте після покупки верхнього одягу - так ви зможете підібрати потрібну колірну гамму. Можете замовити виріб. У такому випадку воно буде пошито з урахуванням ваших індивідуальних переваг і відповідати всім розмірами. Крім того, подібної моделі не буде більше ні в кого. Зимову шапку шиють протягом 2-3 тижнів, в'язану зроблять за тиждень або навіть менше. У спеціальних ательє можете замовити пошиття берета або капелюхи - в такому випадку строки обумовлюються строго індивідуально, залежно від зайнятості майстра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IiIOV7lX6_Y