Як виправити ніс без операції. виправити форму носа без операції.

Неправильна форма носа приносить деяким людям багато прикростей. Комусь не подобається, що ніс дуже великий, хтось мріє про горбочку, а комусь хочеться трохи підняти кінчик носа. Радикальний спосіб - хірургічна операція, проте не всі здатні на це зважитися: страшно, не дуже дешево і є протипоказання. Чи можна виправити ніс без операції?
Вам знадобиться
  • тональні засоби темного і світлого відтінку.
Інструкція
1
Оберіть салон краси, про який є позитивні відгуки. Дізнайтеся, чи застосовують у ньому сучасні препарати, такі як Рестилайн, Ботокс, Radiesse. Вони дозволяють змінити форму носа без хірургічного втручання. Кілька ін'єкцій і пацієнт милується своїм відображенням. Уколи дозволяють зробити ніс пряміше, зрівняти обридлу горбинку, зробити носик трохи кирпатим і так далі.
2
Обов'язково попросіть зробити пробу на анастетик, який використовується для знеболювання. Не бійтеся - процедура безболісна і займає зовсім небагато часу, так як не потрібно робити розрізи і накладати шви. Ін'єкція робиться після нанесення крему-анестетика, а сама процедура триває близько двадцяти хвилин. Через добу ви зможете повернутися до звичайного ритму життя.
3
Якщо вам необхідна кардинальна корекція носа, то цей метод вам не підійде. За допомогою уколів неможливо кардинально змінити ніс, подовжити або вкоротити його. Однак маленькі проблеми усуваються дуже легко. Проконсультуйтеся з лікарем-косметологом, щоб з'ясувати ваші шанси.
4
Налаштуйтеся на результат і не бійтеся. Перед відвідуванням салону вимийте голову і ретельно очистіть обличчя від косметики. Під час процедури розслабтеся і постарайтеся думати про хороше. Будьте готові до того, що результат від процедури тримається не більше одного року, після чого буде потрібно повторне введення препаратів.
5
Якщо ви боїтеся хірургічного втручання і уколів, то залишається одне: коригувати свою зовнішність, вдавшись до послуг професійного стиліста. Правильний макіяж здатний творити чудеса. Знайдіть професіонала, який допоможе вам у цьому.
6
Якщо у вас занадто широкий ніс, його можна зробити візуально більш вузьким. Необхідно нанести на його спинку і на область перенісся маскує засіб світлого відтінку. Крила носа при цьому затемняются темного тонального крему.
7
У тому випадку, якщо ви вважаєте свій ніс надто довгим треба візуально вкоротити. Це можна зробити, завдавши на перенісся світлий тон, який м'яко переходить в темний, поширюючись до самого кінчика. Візуально зменшити ніс допоможе пишна чубчик.
8
Щоб ніс не кидався в очі, можна привернути увагу до іншої частини обличчя, наприклад, відтінити очі і губи. Не переборщити з косметикою - вона повинна радувати око, а не викликати переляк.
Досить часто жінки незадоволені своєю формою носа і готові вдатися до найрадикальніших методів її виправлення. Нинішня косметологія і медицина пропонують безліч способів вирішення подібної проблеми. Це може бути як просто спеціальна методика накладення макіяжу, так і оперативне втручання.
Інструкція
1
скульптування. Це спеціальна методика накладення макіяжу. На частині обличчя, які потрібно візуально зменшити, наноситися затемнююча основа під макіяж, рум'яна або темна пудра, а на ділянки обличчя, які потрібно підкреслити, наносять спеціальне висветляєтся засіб або ж хайлайтер. Тобто, якщо потрібно підкоригувати широкий ніс, значить, на його крила потрібно нанести затемнює засіб, а верх його висвітлити. Темною пудрою також потрібно приховувати довгий кінчик і горбинку.
2
Інший, також не надто радикальний метод виправлення форми носа - це вправи для м'язів обличчя. Американським косметологом Керолл Мадджіо розроблено цілий комплекс вправ. Деякі з них, за словами автора, допоможуть вам вкоротити або звузити ніс. В її книзі «Аеробіка для шкіри і м'язів обличчя» ви зможете знайти всі вправи з докладними ілюстраціями.
3
Ще один спосіб виправлення форми носа - це ін'єкції колагенових наповнювачів. Процедура досить нескладна, вона проводиться під місцевою анестезією і триває всього кілька хвилин. Наповнювач вводять під шкіру за допомогою шприца, і за рахунок цього змінюється форма носа. Наприклад, щоб приховати горбинку, наповнювач вводять над і під нею, шкіра підводиться до рівня горбинки, і та ставати практично непомітною. Мінусом такої процедури є її недовговічність, так як через 12-18 місяців наповнювач повністю розсмоктується, та ін'єкції доводиться повторювати заново. Також даним способом не можна зменшити розмір носа або змінити форму ніздрів.
4
Самий радикальний спосіб - ринопластика - виправлення форми носа за допомогою оперативного втручання. Хірург видаляє кісткові тканини і створює нові форми носа, потім віддаляється хрящова тканина. На ніс після операції накладається гіпсова або марлева пов'язка, як мінімум на тиждень. Зразкові результати операції можна оцінити тільки лише через 15-20 днів, коли сходять набряки з обличчя. Остаточний же результат ви зможете побачити тільки через рік.