Як відкрити магазин-сток одягу.

Навіть голлівудські зірки іноді роблять покупки в стоках. Адже в подібних магазинах можна знайти дизайнерські речі з минулих колекцій за сміховинними цінами. Однак і звичайний стік, розрахований на масового покупця, може приносити непоганий дохід.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне приміщення. Воно може розташовуватися не в самому прохідному місці, але в доступності громадського транспорту. Перш за все ви повинні подбати про те, щоб вартість оренди була мінімальною, оскільки ваше основну конкурентну перевагу - низькі ціни.
2
Приділіть мінімальна увага декору приміщення. У стоковому магазині слід робити акцент на самі товари. При цьому цікаву атмосферу можна створити, навіть якщо на стінах лише штукатурка. Використовуйте дзеркала, яскраві постери і продумайте світлові рішення.
3
Знайдіть декілька шляхів формування асортименту вашого магазину. Насамперед виберіть великі оптові компанії, що займаються продажем стоку. Подібні фірми зможуть забезпечити вас стабільними партіями товарів і запропонувати максимально низькі ціни. Крім того, ви можете забирати залишки колекцій минулого сезону в місцевих монобрендових магазинах.
4
Використовуйте по максимуму простір вашого магазину. Оскільки ви робите акцент на обсяг продажів, в торговельній зоні повинно бути присутнім максимальну кількість товару. При цьому розвішуйте поєднуються один з одним речі поруч. При низькій ціні покупець напевно захоче купити їх разом.
5
Оберіть найбільш ефективну рекламу для вашого стокового магазину. Головне завдання - інформувати велику кількість потенційних клієнтів, тому робіть ставку на масовість. На першому етапі ви можете запустити ролик на радіо чи дати рекламу в тематичних друкованих виданнях. Якщо ви насправді зможете запропонувати по-справжньому вигідні ціни, слух про ваш магазин швидко пошириться по місту.
Зверніть увагу
Будьте уважні до якості і зовнішньому вигляду товару. Як правило, речі, які потрапляють в стік, витримали масу примірок, тому можуть мати певні дефекти.