Як визначити модель телефону Nokia.

В світі існує величезний вибір засобів для стільникового зв'язку. І з кожним днем мобільних телефонів на планеті стає все більше і більше. Інженери різних конкуруючих фірм намагаються поліпшити технології, робочі характеристики і багато інше, піддається розвитку. Так стільникові телефони Nokia були і залишаються в лідируючих позиціях за перевагою серед покупців. Однак візьміть, наприклад, кілька телефонів Nokia з каталогу: вони являють собою дуже схожі моделі. Відмінності практично непомітні.
Інструкція
1
Інженери телефонів Nokia пропонують споживачам апарат в нижньому ціновому діапазоні - модель Nokia 5220 XpressMusic. Проаналізуйте функції і ви зрозумієте, що тримаєте в руках спрощену версію Nokia 5320. Однак між ними все ж існує різниця. У зв'язку з цим потрібно вміти розрізняти різні моделі телефонів за різними ознаками.
2
Звертайте увагу на окремі деталі дизайну: закруглені або гострі краї, металеві або пластикові запчастини, обробка гумою або пластиком та інше. Все це впливає на вартість, хоч і не впадає в очі. Уважно вивчіть дизайн, заявлений виробником, і порівнюйте його з дійсністю.
3
Вивчіть зовнішній вигляд функціональних деталей: форму джойстика і клавіатури, наявність підсвічування і можливості змінювати її кольорове оформлення. Під час продажу продавець може не звернути на це вашу увагу, але ви в обов'язковому порядку просите перевірити роботу всіх функціональних частин.
4
Перевірте ємність батареї в телефоні. Час роботи телефону - одна з найважливіших характеристик, тому, на перший погляд, невелика відмінність грає важливу роль. Уважно перевірте розмір вбудованої пам'яті і підтримку зовнішніх карт пам'яті. Крім цього, багато моделей стільникових телефонів Nokia відрізняються виключно комплектацією, а точніше наявністю в ній карти пам'яті певного розміру. Переконайтеся, що вам пропонують саме бажану модель.
5
Нарешті, перевірте наявність всіх заявлених функцій. Іноді навіть відсутність будь-якої дрібної опції значно знижує вартість моделі, а й сторонні користувачі можуть не звернути на це увагу, ніж часто користуються продавці. Таким чином, вибираючи телефон і визначаючи її модель, керуйтеся наведеними рекомендаціями та власними знаннями. Перевіряйте комплектацію та оригінальність усіх деталей стільникового телефону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Dlmes2I0os8