Як завантажити комп'ютер з іншого комп'ютера.

У разі відмови операційної системи її можна досить швидко відновити. У даній ситуації дуже важливо заздалегідь подбати про створення образу Windows і про його розумному розміщенні і зберіганні.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Спочатку створіть образ операційної системи Windows. Це слід робити відразу після того, як ви встановите всі необхідні драйвери, програми і додаткові додатки. Пам'ятайте, що відновлена ОС буде знаходитися саме в тому стані, в якому вона була на момент створення образу. Відкрийте меню «Панель управління». Перейдіть до пункту «Система і безпека».
2
Тепер відкрийте меню «Архівація та відновлення» і відкрийте пункт «Створення образу системи». Зачекайте, поки операційна система визначить можливі місця зберігання майбутнього образу Windows. У вікні, виберіть пункт "Мережеве розміщення».
3
Тепер натисніть кнопку «Огляд». Клікніть два рази по значку «Мережа». Один раз клікніть по комп'ютеру, на якому ви хочете зберегти образ операційної системи. Вкажіть необхідну папку для зберігання майбутнього архіву.
4
Тепер введіть ім'я користувача та пароль, які будуть потрібні для отримання доступу до образу системи. Натисніть кнопку «Ок». У знов меню «Створення образу системи» натисніть кнопку «Далі». Вкажіть локальні диски, які слід включити в архів. Для ОС Windows Seven і Vista це мають бути системний і завантажувальний диски.
5
Тепер натисніть кнопку «Далі» і перевірте правильність заданих параметрів. Якщо ви вірно вказали місце зберігання і необхідні розділи, то натисніть кнопку «Архивировать».
6
Поверніться в меню «Архівація та відновлення» і відкрийте пункт «Створити диск відновлення системи». Виберіть привід, в якому розташований чистий диск, і натисніть кнопку «Створити диск».
7
У разі відмови операційної системи вставте даний диск в привід і запустіть його, натиснувши клавішу F8 при старті завантаження комп'ютера. В меню оберіть параметр «Відновити систему з образу». Вкажіть місце зберігання цього файлу. В даному випадку це буде інший комп'ютер, розташований в одній локальній мережі з вашим ПК.
Чи можна працювати за комп'ютером, не завантажуючи систему з жорсткого диска? Про те, які можливості відкриваються, якщо працювати за комп'ютером в обхід встановленої системи, можна навіть не говорити. Лікування комп'ютера від вірусів, відновлення файлової системи та інші операції з жорсткими дисками стають доступними через таке завантаження. Але щоб отримати доступ до всіх необхідних пристроїв, потрібно правильно завантажити з диска комп'ютер.
Інструкція
1
Мультизавантажувальний накопичувачі - дуже зручне рішення, коли виникла необхідність завантажити з диска комп'ютер. Існує дуже багато варіантів завантажувальних дисків, що відрізняються набором попередньо встановлених програм. Вони називаються "LiveCD", тобто живі диски. Виберіть вподобану збірку операційної системи в форматі LiveCD і скачайте її на свій комп'ютер.
2
Обрана зборка операційної системи являє собою файл з розширенням * .iso. Для роботи з такими файлами потрібен додатковий софт. За допомогою програм для запису дисків, таких як Nero, Ashampoo Burning Studio і інших, що дають можливість записувати образи на носії, пропалюємо скачав файл-образ на компакт- або ДВД-болванку.
3
Перезавантажте комп'ютер і зайдіть в BIOS. Меню BIOS може називатися по-різному в залежності від виробника, однак найчастіше цікавить нас параметр знаходиться на вкладці "Advanced". Серед інших назв шукаємо пункт "Boot up order" або інший схожий за змістом. Ставвьте першим завантажувальним пристроєм CD-ROM ("First Boot Up Device") і, зберігши зміни, виходите з BIOS.
4
Вставте записаний диск у привід і завантажити з нього. Після того, як ви змогли завантажити з диска комп'ютер, можна приступати до діагностики несправностей за допомогою попередньо встановлених на LiveCD програм.