Як запустити виділений сервер.

Запуск виділеного сервера для гри Counter Strike Source здійснюється за допомогою консолі. Компанія Valve подбала про геймерах, надавши можливість створювати власний сервер для інтернет гри за допомогою всього пари кліків. Так чи інакше, краще запустити власний ігровий проект через установку Source, а не через інтерфейс Steam, який вимагає більшої кількості ресурсів.
Вам знадобиться
  • - HLDSUpdateTool;
  • - Counter Strike Source.
Інструкція
1
Завантажте програму від Valve HLDSUpdatetool, яка завантажить найбільш актуальну версію сервера з офіційної сторінки оновлень. Помістіть скачаний файл в тимчасову директорію вашого сервера (наприклад, на «C:/hlds»).
2
Запустіть hldsupdatetool.exe і дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Після закінчення установки перейдіть в створену папку hldsupdatetool і запустіть виконуваний файл для оновлення програми.
3
Далі необхідно завантажити файли ігрового сервера. Тривалість процесу може досягати декількох годин, все залежить від швидкості вашого інтернет-з'єднання. Перейдіть в консоль Windows («Пуск» - «Виконати»).
4
Під сплив вікні введіть наступну команду: C: \ папка_вашей_HLDS \ hldsupdatetool.exe -command update -game «Counter Strike Source» -dir C: \ папка_сервераВместо «папка_сервера» вкажіть шлях до директорії, в яку ви хочете встановити ваш виділений сервер. Параметр «-game» відповідає типу гри.
5
Після виконання зазначеної команди почнеться скачування сервера гри Source. Дочекайтеся закінчення завантаження і перейдіть в директорію сервера, в папку «cstrike/cfg». Відкрийте server.cfg за допомогою Блокнота і зробіть всі необхідні налаштування, після чого збережіть файл.
6
Перейдіть в меню «Пуск» - «Виконати» і введіть: C: \ папка_сервера \ srcds.exe -console -game cstrike + map de_dust -maxplayers 16 -autoupdate
7
Команда «+ map» відповідає за запуск сервера з певною карти. Атрибут «maxplayers» відповідає за максимальну кількість гравців на запущеній карті. Якщо ви хочете запустити вікно візуальної налаштування параметрів, то просто запустіть файл srcds.exe у відповідній директорії. Сервер запущений.
8
Для запуску сервера за допомогою .bat-файла достатньо створити файл з відповідним дозволом і ввести параметри, відкривши файл за допомогою Блокнота:echo offclsecho This script protects you from crashesecho Close this window if you want to determinate scard type Y and press Entertitle srcds.com Watchdog: srcdsecho (% time%) start/wait srcds.exe -console -game cstrike + map de_dust2 + maxplayers 18echo (% time) crashed or closedgoto srcdsВ разі падіння файлу srcds цей скрипт автоматично перезапустить сервер із зазначеними параметрами.