Як різати кокос.

Кокос, або кокосовий горіх досить давно з'явився на прилавках магазинів, але все ще вважається екзотичним фруктом. Тому купивши кокос, багато хто не уявляє, що з ним далі робити - колоти, різати, пиляти? Як відкрити кокос акуратно і красиво, не розливши сік і не поранившись об гострі краї кокоса?
Вам знадобиться
  • - Кокос;
  • - молоток;
  • - ніж;
  • - стакан;
  • - трубочка для коктейлів.
Інструкція
1
Щоб відкрити кокос, не потрібно його різати, це все одно не вийде - горіх занадто твердий. Його необхідно розколоти, діставши перед цим його сік. Покладіть кокос на рівну поверхню, наприклад стіл. На одному з кінців кокоса, в районі темних очок, яких на цьому горісі налічується три штуки, шкаралупа тонше за все, тому її легше проколоти. Візьміть гострий предмет, бажано ніж або штопор (можна використовувати манікюрні ножиці), і виконайте два отвори в цій галузі. За допомогою двох отворів легше злити сік, так як через другу дірочку кокос заповнюється повітрям.
2
Візьміть трубочку для коктейлів, і з її допомогою вилийте в склянку кокосовий сік. Можна випити сік прямо з кокоса за допомогою трубочки, вставивши її в один з отворів. Якщо трубочки у вас немає, можна вилити сік і без неї. Помістіть кокос на стакан таким чином, щоб отвори були внизу. Сік виллється в стакан. Сік кокоса потрібно пити відразу, оскільки він швидко прокисає.
3
Способів відкрити кокос існує декілька, розрізняються вони акуратністю і естетичністю. Якщо вас не хвилює естетика розбивання кокоса, можна просто вдарити його об асфальт або інше тверде покриття. Але є і більш красивий спосіб.
4
Візьміть невеликий молоток чи ніж. Тримаючи плід лівою рукою на вазі, вдарте кілька разів молотком або тупим кінцем ножа в найслабше місце кокоса: на третині відстані від темних очок до іншого кінця. Б'ючи, щоразу повертайте трохи кокос. Через кілька ударів з'явиться тріщина, в яку потрібно вставити ніж і з його допомогою розколоти кокосових горіх до кінця. Якщо не тримати кокос на вазі, то м'якоть не відходитиме від шкаралупи і буде складніше домогтися тріщин на шкаралупі. Коли кокос розколотий, можна легко зняти з м'якоті тонку коричневу шкаралупу. Будьте обережні зі шкаралупою: у неї можуть бути гострі краї.
5
Якщо на кокосі не народжуються тріщини, спробуйте постукати по всій його поверхні. Незабаром він розламався на дві половини. Якщо і це не допомагає, то потрібно діяти більш рішучими методами. Можна покласти кокос в поліетиленовий пакет або загорнути в рушник і на міцній і надійній поверхні сильно вдарити молотком по ньому. Вийде не дуже естетично, але кокос розколеться. Залишається дістати шматочки плода з пакету і відокремити шкаралупу від м'якоті. М'якоть можна порізати на шматочки і є в такому вигляді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=X_SKDVAv9eE
Корисна порада
Якщо акуратно за допомогою постукування розколоти кокос, то він розпадеться на дві половинки, які можна використовувати в різних цілях: як попільнички, піали, стакани, скарбнички.
Якщо він круглий, твердий, з коричневою ворсистої шкаралупою і білою м'якоттю - це хороший кокос. Сміливо купуйте і його і робіть з ним рівно те, що вже давно звик готувати будь південно-азіатський кухар. На кокосовому молоці робіть коктейлі і супи, а стружку додайте в салати, десерти і м'ясо.
Вам знадобиться
  • кокос
  • шампур або викрутка
  • молоток
  • гострий ніж
  • целофановий пакет
Інструкція
1
Проткнути Какос шампуром або викруткою в трьох місцях. З одержані отворів злити в окрему ємність кокосове молоко. Його можна охолодити і випити окремо або зробити фруктовий коктейль.
2
Порожній кокс покласти в поліетиленовий пакет і поставити його на тверду поверхню: краще на підлогу. Простукати молотком по колу кокоса: він повинен розламається на половинки. Але якщо зможете знайти на кокосі природну лінію розлому, в неї можна просто вставити ніж, натиснути на нього, і плож розламається.
3
Тепер за допомогою овочевого ножа можна зняти з кокоса шкірку. Внутрішню плівку з кокоса видаляють за допомогою гострого ножа.
4
Отримані шматочки м'якоті кокоса промити під холодною водою. Тепер вони готові до використання. З них можна зробити кокосову стружку: її можна використовувати для приготування випічки, каррі, салатів. Натерти кокос можна на звичайній тертці або - за допомогою кухонного комбайна.
5
свежетертого кокс можна замочити у воді. З нього потім вичавити ще залишки кокосового молока, які можна використовуватися для приготування багатьох страв тайської кухні.
Зверніть увагу
М'якоть кокоса відновлює сили і покращує зір. Кокосове молоко добре втамовує жажду.В кокосовій олії багато вітаміну Е і немає холестерину.
Корисна порада
При покупці кокоса потрясіть його: якщо чути булькання молока, значить його можна сміливо брати. Якщо ж звуку немає, кокос міг бути пошкоджений при транспортуванні: молоко могло витекти, а м'якоть зіпсуватися. Тріщини на шкаралупі кокоса - явна ознака його непридатності. Якщо при чищенні коксу м'якоть легко відділяється від шкірки, значить це стиглий кокос, а не зірваний з пальми ще зеленим.Тертий кокос зберігається місяць. Змочіть його кокосовим молоком, упакуйте в пакети. Зберігайте в холодильнику.