Як налаштувати вихід в інтернет.

Доступ в інтернет допоможе вам повною мірою використовувати всі можливості комп'ютера і спілкуватися з людьми і підприємствами по всьому світу. Однак налаштування підключення може зайняти деякий час, особливо якщо ви тільки що встановили нову операційну систему.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - підключена послуга доступу в інтернет.
Інструкція
1
Отримайте необхідне програмне забезпечення від постачальника послуг інтернету. Ваш комп'ютер вже може містити одну або кілька таких програм, які знаходяться на жорсткому диску. Дотримуйтесь інструкцій провайдера для правильної установки програмного забезпечення, необхідного для підключення.
2
Зайдіть на сайт вашого провайдера. Спеціальний сервіс, швидше за все, проведе вас через процес реєстрації та створення онлайн-рахунки. Вас попросять надати таку інформацію, як ім'я, адреса та платіжні дані. Після того як, ви введете інформацію, провайдер може надіслати вам автоматичні настройки для здійснення доступу в інтернет. Якщо цього не сталося, то на цьому ж сайті ви зможете отримати подальші інструкції.
3
Ознайомтеся з отриманими інструкціями з налаштування Windows, спочатку вам потрібно буде зайти у відповідний розділ системи. Відкрийте меню «Пуск», перейдіть до пункту «Налаштування», а потім зайдіть в «Панель управління». Клацніть двічі «Властивості оглядача» і відкрийте вкладку «Підключення».
4
Створіть нове підключення до віддаленого доступу, ввівши інформацію, надіслану провайдером: ім'я користувача, пароль і налаштування шлюзу. Після додавання необхідних даних збережіть дане з'єднання, а потім натисніть кнопку «Налаштування».
5
Вкажіть необхідні TCP/IP установки для вашого сервера, якщо потрібно (ваш провайдер в цьому випадку повинен також надати вам точну інформацію). У вікні перейдіть на вкладку «Типи серверів» і заповніть всі поля. Налаштуйте параметри «Domain Name Server» і «IP-адреса», якщо це необхідно. Натисніть кнопку «OK», щоб закрити всі вікна.
6
Спробуйте запустити ваше підключення. Зайдіть в нього і натисніть «Підключити». Система спробує вийти в мережу. Як тільки це відбудеться, запустіть будь-який браузер і спробуйте відкрити будь-яку сторінку, наприклад, http://www.google.com/, щоб перевірити роботу зв'язку.
Для створення локальної мережі з доступом в інтернет прийнято використовувати маршрутизатор. Але в тій ситуації, коли дана мережа буде складатися всього з двох комп'ютерів, можна обійтися і без спеціального обладнання.
Вам знадобиться
  • - мережева карта;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Вам потрібно в цілому три мережеві карти. Якщо в кожному комп'ютері встановлений тільки один мережевий адаптер, то придбайте ще один і підключіть його до одного з ПК. Саме цей комп'ютер буде виконувати функцію сервера у вашій мережі. Обов'язково поновіть драйвери для нової мережевої карти.
2
Підключіть до цього комп'ютера кабель провайдера. З'єднайте другий мережевий адаптер з аналогічним пристроєм іншого комп'ютера. Використовуйте для цього мережевий кабель. Включіть обидва ПК. Виконайте настройку підключення до інтернет у у того комп'ютера, який був обраний на роль сервера. Відкрийте список мережевих підключень цього ПК.
3
Знайдіть значок з'єднання з інтернет ом і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Перейдіть до властивостей цього підключення. Відкрийте вкладку «Доступ». Знайдіть пункт "Дозволити використовувати це з'єднання з інтернет ом іншим мережевим користувачам». Поставте поруч з ним галочку, тим самим активувавши його. Виберіть потрібну локальну мережу.
4
Перейдіть до властивостей іншої мережевої карти, яка з'єднана з другим ПК. Виділіть пункт «Протокол інтернет а TCP/IP» і натисніть кнопку «Параметри». Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса», встановивши біля нього галочку. Введіть у полі «IP-адреса» цифри 129.109.129.1. Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти налаштування цієї мережевої карти.
5
Перейдіть до другого комп'ютера і відкрийте меню налаштувань протоколу TCP/IP, як це описано в попередньому кроці. Задайте для цього ПК новий статичний IP-адресу, який буде відрізнятися від введеного раніше IP лише останнім сегментом. Заповніть третє і четверте поле цього меню, ввівши в них IP-адресу першого комп'ютера. Збережіть налаштування і перезавантажте обидва ПК. Активуйте з'єднання з інтернет ом у першого комп'ютера і перевірте наявність мережі у другого ПК.