Як скласти іспит з математики. Як проходить іспит з математики.

У багатьох школярів при слові "іспит" відразу ж з'являється тремтіння в колінах. І неважливо, добре чи погано знаєш предмет, хвилювання завжди присутня. Перед іспитом вчителя звичайно ж люто готують учнів до здачі, але часом цього буває недостатньо. Розберемо, як підготуватися і здати іспит з математики успішно і без хвилювання.
Інструкція
1
Для початку варто рівно за тиждень до іспиту налаштуватися на те, що два-три години на день приділятиметься математиці. Ніякі вмовляння з самим собою, відволікання на комп'ютерні ігри та інші дурниці не повинні бути на умі. Тільки тверде рішення займатися математикою.
2
Визначте ваші слабкі сторони в цьому предметі. Приміром, якщо важко даються квадратні рівняння, модулі, і побудова графіків, складаємо наступний принцип роботи: виходимо з трьох годинних занять і приділяємо квадратних рівнянь 30 хвилин, модулям також 30 хвилин, і графіками ще 30 хвилин. Плюс п'ятихвилинні перерви між переходом від одних завдань до інших. Разом отримуємо 105 хвилин (1 година 45 хвилин). Все залежить, звичайно ж, від кількості слабких тим, тому можна варіювати час і кількість тем. Причому в перші два-три дні потрібно виділяти з півгодинного тренування 5-10 хвилин на теоретичний матеріал по темі.
3
Наступні тридцять хвилин повторюємо решта екзаменаційні теми, які можна перемішувати зі слабкими темами. Головним критерієм має бути швидкість рішення, тобто мета - в максимально короткі терміни вирішити найбільш більшу кількість задач. Це розвине швидке мислення, і на іспиті ви будете міркувати і продумувати рішення набагато швидше.
4
Після п'ятихвилинної перерви приступаємо до вирішення екзаменаційних білетів. Зараз вони є доступним матеріалом і коштують зовсім недорого. Час, відведений на квитки, буде приблизно 30-35 хвилин. Після цього комплекс занять буде закінчений. Повторюючи цей комплекс кожен день протягом тижня, ви зможете досить швидко і добре засвоїти матеріал з математики і добре здати іспит.
Зверніть увагу
Намагайтеся не перетрудиться, розраховуйте час. Можна збільшувати час перерви.
Корисна порада
Цим методом можна також готуватися по будь-якому іншому предмету.
Від перспективи швидкої здачі іспиту по алгебрі кидає в тремтіння. Голова відмовляється сприймати численні формули, алгоритми розв'язання задач і теореми. Таке відчуття знайоме кожному, хто хоч раз здавав іспит з математичного предмету. Більшість учнів успішно здають іспити, користуючись хорошими порадами.
Інструкція
1
Щоб не провалити іспит, до нього необхідно готуватися заздалегідь. В останню ніч не варто судорожно студіювати підручник. Результату не буде, а безсонна ніч ще гірше позначиться на концентрації уваги під час іспиту . Якщо виходить, що до здачі залишається кілька днів, раціонально розподіліть час на вивчення матеріала.Весь курс пройденого матеріалу ви навряд чи засвоїте, тому зосередьте увагу на вивчення базових формул. Це дозволить отримати гарантовану оцінку «добре» або «задовільно». Намагаючись «обійняти неосяжне», ви ризикуєте почути з уст викладача не бажане слово «перездача».
2
Займайтеся з репетитором. Педагог з математики в приватній обстановці пояснить незрозумілий матеріал доступніше, ніж на заняттях у класі. Під його наглядом будь-які завдання, почнуть вирішуватися. Як тільки ви зрозумієте матеріал, процес вирішення навчальних завдань буде легким і цікавим.
3
Скласти іспити по алгебрі допоможуть "шпаргалки". Не користуйтеся ними на іспиті, але при підготовці вони допоможуть візуально запам'ятати ключові моменти. Це додасть впевненості в рішенні складних математичних задач. Запишіть на маленькому листочку найскладніші формули.
4
Подивіться в інтернеті, які завдання включалися в екзамен з алгебрі в минулому році. Швидше за все, завдання зміняться небагато, але логіка рішень залишиться колишньою. Відвідайте математичні інтернет портали, офіційний сайт вашої школи або інституту. На форумі можна поспілкуватися з колишніми випускниками та дізнатися цікаву інформацію.
Корисна порада
Перед здачею іспиту з'їжте шоколад. Його властивості активізують роботу мозку, ви обов'язково вирішите найскладніші завдання.