Як створити бібліотеку.

Бібліотеки бувають тематичними (охоплюють якусь певну область знань) і загальноосвітніми, де зібрана література на різні тематики. Щоб самостійно створити електронну бібліотеку, необхідно в першу чергу визначитися з її профілем і потихеньку збирати матеріали.
Вам знадобиться
  • персональний комп'ютер,
  • доступ в інтернет, заздалегідь складений план і необхідне програмне забезпечення
Інструкція
1
Отже, напрямок вибрано. Тепер необхідно створити план по сегментації матеріалів (які саме ви будете використовувати у своїй роботі). Не зайвим буде і визначити параметри формату, чи будуть це тільки електронні книги або ж у вашій бібліотеці знайдеться місце для аудіо- та відеофайлів.
2
Якщо бібліотека планується в електронному вигляді, до назв посібників можна додати фотографії, коротку анотацію, до відеофайлів - трейлери. Всю зібрану літературу розмістіть по папках, названим по авторам, рубриками і т.д. Згодом, коли матеріалу буде багато, ви самі скажете собі спасибі.
3
Практично всі необхідні матеріали для бібліотеки можна знайти в мережі. Вам потрібно буде просто завантажити і скомпонувати літературу, ранжуючи отримані дані за заздалегідь складеним планом. При цьому головне - пам'ятати, яке завдання було поставлене вами спочатку і не виходити за її рамки.
4
Полегшити скачування матеріалів вам допоможе відповідне програмне забезпечення. Нижче представлено кілька надійних програм: - All My Books - книжковий каталогізатор, який дозволить вам розсортувати свою електронну колекцію і, відповідно, вести її облік; - ResCarta - електронно-бібліотечна система, призначена для створення бібліотек і каталогів, що складаються з книг, документів і фотографій, і що має доступ в інтернет; - Myhomelib - безкоштовний додаток, систематизирующее в собі всі книги з інтернет-бібліотек і дозволяє їх скачувати навіть в оффлайн-режимі.
5
Якщо ви хочете створити якісну підбірку матеріалів, отримані з інтернету відомості перевіряйте. При зборі інформації слід пам'ятати і про авторський контент. Перед копіюванням тексту уточніть, публікація відкрита для передруку на чужих ресурсах або ж своїми діями ви порушуєте закон.
6
Якщо копіювання вихідного матеріалу все-таки заборонено, то вам доведеться або переписувати його зміст своїми словами, або проставляти активні гіперпосилання на сайт першоджерела (якщо зазначено, що за такої умови ви зможете використовувати чужий контент).
7
Все те ж саме стосується аудіо- та відеоматеріалів. Але тут є один плюс - в мережі можна легко знайти так звані "стокові" сервіси. Там розміщуються матеріали для загального використання, так що ви можете не турбуватися з приводу копіювання чужого творчості для своїх робіт.