Як відкрити зовнішній порт модему.

При налаштуванні бездротових мережевих пристроїв зазвичай активують функцію Firewall. Вона дуже корисна, т.к. запобігає проникненню шкідливого програмного забезпечення в систему комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Проблема в тому, що найчастіше Firewall блокує доступ до інтернет-ресурсів деяким програмам. В таких випадках доводиться самостійно прописувати дозволу для певних служб і утиліт. Підключіть комп'ютер до порту LAN модема. Відкрийте веб-інтерфейс його налаштувань, запровадивши необхідну IP-адресу в рядок браузера.
2
Якщо у вас вже налаштоване підключення модему до інтернету, то відкрийте його властивості. Переконайтеся в тому, що функція NAT включена і активна. Тепер відкрийте меню Advanced Setup (Додаткові настройки) і перейдіть в меню NAT. В деяких моделях модемів існує окреме меню Firewall.
3
Тепер натисніть кнопку «Додати» (Add) для настройки нового правила. Знайдіть меню Custom Server і встановіть біля нього прапорець. В поле цього меню введіть назву програми, для якої потрібно відкрити порт. Рекомендують використовувати латинські символи в тому випадку, якщо версія модему не підтримує російську шрифт.
4
Тепер в графі Server IP address (Адреса сервера) пропишіть IP сайту або ресурсу, до якого потрібно відкрити доступ. Якщо ви знаєте тільки його адресу, то натисніть клавіші «Пуск» і R. Введіть в з'явилося поле команду ping адресу -t. У вікні, командного рядка з'явиться адреса сайту.
5
Тепер заповніть пункти External Port Start, External Port End і Internal Port Start номером LAN-порту, до якого підключений ваш комп'ютер. В графу Remote IP впишіть адресу мережевого адаптера вашого комп'ютера.
6
Збережіть параметри модему. Перезавантажте мережеве обладнання, відключивши його на деякий час від електромережі. Дочекайтеся завантаження модему і його підключення до сервера провайдера. Спробуйте здійснити підключення, яке ви недавно налаштували. Врахуйте, що зазвичай в модемах можна налаштувати не більше 32 маршрутів для всіх портів.