Як створити мережевий профіль.

Операційні системи Windows включають в себе функції створення мережевих профілів. Це стосується не тільки облікових записів користувачів, але й збереження параметрів мережних підключень.
Інструкція
1
Щоб налаштувати швидкий обмін інформацією між комп'ютерами всередині мережі та забезпечити надійність даних, виконайте наступні кроки. Для початку вимкніть брандмауер. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Система і безпека». Відкрийте меню "Брандмауер Windows». Тепер клацніть по пункту «Включення і відключення брандмауера».
2
Оберіть тип вашої мережі (домашня або громадська) і відключіть для неї брандмауер. Тепер відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і клацніть по пункту «Додаткові параметри спільного доступу".
3
Активуйте пункт «Включити мережеве виявлення». У нижній частині робочого меню знайдіть і активуйте параметр «Включити загальний доступ з парольного захистом». Натисніть кнопку «Зберегти зміни».
4
Тепер в панелі управління комп'ютером перейдіть в меню «Облікові записи користувачів». Клацніть по пункту «Додавання або видалення облікових записів». Натисніть кнопку «Створення облікового запису». Введіть її ім'я і встановіть прапорець навпроти пункту «Звичайний доступ». Натисніть кнопку «Створення облікового запису».
5
Тепер клацніть по новому аккаунту і перейдіть до пункту «Створення пароля». Введіть пароль для цього користувача і натисніть кнопку «Зберегти пароль». Намагайтеся використовувати цей обліковий запис тільки для віддаленого підключення до вашого комп'ютера. Це і буде ваш мережевий профіль.
6
Щоб відкрити певну папку або цілий локальний диск для доступу до нього створеного профілю, виконайте наступну процедуру. Відкрийте меню «Комп'ютер» та потрібну папку. Клацніть по ній правою кнопкою миші і наведіть курсор на меню «Загальний доступ». Виберіть пункт «Конкретні користувачі».
7
Введіть ім'я облікового запису та натисніть кнопку «Додати». Ім'я нового аккаунта з'явиться в нижньому списку. Виділіть його лівою кнопкою і виберіть параметр «Читання і запис», щоб дозволити цьому користувачеві віддалено видаляти і змінювати файли в цій папці. Натисніть кнопку «Загальний доступ» і дочекайтеся застосування параметрів.