Як зробити математику.

Деякі математичні задачки можуть ставити в глухий кут. Щоб вирішити математику без головного болю і отримати радість від кінцевого результату, треба застосувати послідовний підхід. Це заощадить багато часу.
Вам знадобиться
  • - підручник, де пояснюється матеріал
Інструкція
1
Уважно прочитайте в підручнику тему, до якої належить задачка. Як правило, в кожній темі є приклади розв'язання задач. Ознайомтеся з кожним прикладом, а потім вирішите його, не заглядаючи в учебнік.Проверьте правильність вашого рішення. Якщо допущені помилки, заново вирішите приклад без підглядання і знову звіртеся з поясненням в підручнику. Як тільки навчальні приклади будуть вам повністю зрозумілі, ви опинитеся підготовлені до вирішення всіх інших завдань з цієї теми.
2
Уважно прочитайте умову задачі. Постарайтеся намалювати все, що відомо. Нехай в вашому чернетці з'явиться цілий "мультик". Наочний матеріал допоможе вирішити приклад з математики швидше.
3
Подумайте, що спільного в цьому завданні з тими прикладами, які ви вже розглядали. Виявивши подібність, вирішите задачу по аналогії. Впоравшись з одним прикладом, переходите до наступного, поки не зробите всю домашню роботу.
4
Якщо з якимось прикладом зовсім не можете розібратися, зверніться на математичний форум за допомогою. Обов'язково розкажіть, як ви намагалися вирішити задачку. І запитайте досвідчених людей, у чому ваша помилка. Так ви не тільки отримаєте рішення задачі, а й підвищите свій математичний рівень, щоб надалі робити математику самостійно.
Зверніть увагу
Задачки бувають різного рівня складності. Якщо бачите, що приклади вам "не по зубам", не поспішайте зневірятися. Знайдіть підручник попроще, де пояснюється та ж сама тема.Более прості приклади допоможуть вам повірити в свої сили. Поступово ви зможете перейти на необхідний рівень.
Корисна порада
Щоб зробити математику вашим другом, створіть собі затишну обстановку. Наведіть порядок на столі, протріть пил, приготуйте ручки і олівці, провітріть кімнату. Попросіть домашніх, щоб найближчим часом вас не беспокоілі.Ваш успіх безпосередньо залежить від психологічного стану. Вирішуйте математику в хорошому настрої, без роздратування. Постарайтеся, щоб поруч з вами не було гучної музики, працюючого телевізора та інших відволікаючих чинників.