Як включити додаткові компоненти браузера.

Додаткові компоненти браузера в програмі Internet Explorer встановлюються для додавання і розширення функцій програми, також різні програми встановлюють свої надбудови для передачі інформації. Все це робить роботу в інтернеті більш швидкої і зручної. Як же включити налаштування оглядача?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернет;
  • - Internet Explorer.
Інструкція
1
Встановіть надбудову з мережі інтернет. Перед тим, як вона буде завантажена на комп'ютер, потрібно ваше дозвіл. Деякі надбудови встановлюються самовільно, наприклад, якщо вони - частина іншої програми. А є налаштування, що встановлюються автоматично з ОС Microsoft Windows.
2
Щоб дізнатися, які налаштування вже є в Internet Explorel, щоб доповнити їх своїми, відкрийте меню «Сервис», виберіть пункт «Надбудови», далі в поле «Типи надбудов» клацніть по пункту «Панелі інструментів і розширення», далі виберіть уявлення в області «Показати». Щоб відображалися всі надбудови, виберіть пункт «Все», щоб відображались тільки ті надбудови, необхідні для перегляду поточного сайту, виберіть «Надбудови, завантажені на даний момент».
3
Запустіть програму Internet Explorer, перейдіть на сайт http://www.ieaddons.com/ru/, щоб завантажити та встановити необхідну надбудову оглядача для програми Internet Explorer. Натисніть кнопку «Пошук надбудов», виберіть категорію надбудов, яка вас цікавить. Наприклад, виберіть пункт «Новости», натисніть на кнопку Korrespondent.net News. Справа вгорі натисніть кнопку «Завантажити», буде проведена установка компоненти браузера. Аналогічно виберіть інші надбудови, і встановіть їх в програму.
4
Встановіть надбудову IE7pro, вона дає можливість перевірки орфографії, управління вкладками програми, здійснювати лінійний пошук, відновлювати відкриті вкладки після збоїв, швидко міняти проксі. Також дана надбудова здатна швидко змінювати проксі, переглядати оглядач історії, блокувати флеш. Щоб встановити дану надбудову, перейдіть за посиланням http://www.brothersoft.com/download-ie7pro-54469.html, натисніть кнопку «Встановити». Надбудова скочується і автоматично буде встановлена. Перезапустіть програму Internet Explorer, щоб зміни вступили в силу.