Як зробити прозорий екран.

Напівпрозорі екрани іноді встановлюють в вітринах салонів зв'язку та інших магазинів. Зсередини приміщення на такий екран направляють проектор. При цьому виникає ілюзія висить у повітрі плоского зображення, за яким видно об'ємний інтер'єр магазину.
Інструкція
1
Візьміть аркуш звичайного оргскла. Почніть обробляти одну з його поверхонь самої дрібнозернистим наждачним папером, яку зможете знайти. Періодично перевіряйте його на прозорість - вона не повинна опинитися повністю втраченою. Через лист повинні як і раніше бути видно розташовані за ним предмети. Обробіть весь лист рівномірно, щоб його прозорість на всіх ділянках була однаковою.
2
Якщо вітрина магазину складається з двох стекол, напівпрозорий екран помістіть між ними. Розташуйте його строго вертикально, наприклад, підвісивши на двох міцних ланцюгах. Переконайтеся, що здалеку він майже непомітний.
3
В приміщенні магазину на стелі напроти екрану підвісьте звичайний DLP-відеопроектор. Направте його під невеликим кутом вниз, щоб він не світив в очі людям, що йдуть повз вітрини, і тим самим майже не видавав себе. Подбайте про охолодження приладу, нічим не закривайте його. Не встановлюйте його на вулиці.
4
Використовуючи наявні в проекторі настройки компенсації геометричних спотворень, налаштуйте його особливо ретельно. Зображення на екрані має бути практично ідеально прямокутним - так буде значно важче здогадатися, що воно на нього проектується. Для цієї ж мети безперечно налаштуйте розмір зображення і фокус - повинні бути видні окремі пікселі (так виглядає більш високотехнологічно).
5
Запишіть на флешку ряд зображень у форматі JPEG з описами товарів, реалізованих у вашому магазині. Вставте флешку в DVD-плеєр з USB-портом. Запустіть автоматичний показ зображень по кільцю.
6
Вийдіть за межі магазину з пультом від проектора і подивіться на результат. Щоб зображення виглядало природніше, було більш схожим на що висить у повітрі, відрегулюйте за пульта яскравість і контрастність. Можливо, протягом доби ці параметри доведеться регулювати кілька разів у міру зміни яскравості природного освітлення.