Як підключитися до wi-fi в Макдональдсі. Як підключиться до вай фай в Макдоналдсі.

Ресторани «Макдональдс», крім знаменитого фаст-фуду, пропонують своїм клієнтам безкоштовний доступ до інтернету через бездротовий стандарт зв'язку Wi-Fi. Підключитися до Wi-Fi в «Макдональдс» дуже просто.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш комп'ютер оснащений модулем Wi-Fi. Якщо ви не впевнені в цьому, подивіться інструкцію або наклейки на ноутбуці. Якщо вам зустрінеться логотип Wi-Fi або символ антени, що передає хвилі, значить комп'ютер оснащений даними бездротовим інтерфейсом.
2
Увімкніть його за допомогою спеціальної кнопки або сполучення клавіш. Як правило, робота Wi-Fi позначається світінням спеціального індикатора. Переконавшись у тому, що модуль бездротового зв'язку активований, приступайте до пошуку мережі.
3
Переконайтеся, що в ресторані є доступ до бездротової мережі (уточніть у касира, перевірте наявність наклейок на двері). Якщо комп'ютер перебуває в зоні дії бездротової мережі, то операційна система Windows відразу видасть повідомлення про це в правому нижньому кутку екрана.
4
Клацніть по ньому, в результаті чого відкриється вікно бездротових мережних підключень. Виберіть у ньому бездротову мережу mcdonalds, виділіть її та натисніть на кнопку «Підключити». Через кілька секунд після отримання мережевої адреси комп'ютер буде підключений до мережі та інтернету.
5
Якщо комп'ютер автоматично не визначив бездротові мережі, включіть ручний пошук і підключіться до них. Для цього відкрийте меню «Пуск« », виберіть команду« Підключення »і в спадному меню клікніть по рядку« Бездротове мережеве з'єднання ». В результаті цього відкриється вікно, в якому відображаються всі доступні бездротові мережі (у вашому випадку - мережа mcdonalds).
6
Для отримання актуальної інформації натисніть на кнопку «Оновити список доступних мереж« », розташовану праворуч, після чого виділіть мережу mcdonalds і натисніть кнопку« Підключитися ».
Зверніть увагу
Якщо після натискання на неї індикатор роботи мережі не загоряється, зайдіть в диспетчер пристроїв і перевірте, задіяна чи мережева карта, що відповідає за бездротове з'єднання.