Як вирішувати логарифмічні рівняння. Логарифмічні рівняння рішення.

Одна з нелегких і важко засвоюваних тим на уроках математики є логарифмічні рівняння. Це рівняння, що містять невідоме під знаком логарифма або в його підставі.
Інструкція
1
Розглянемо твердження і правила, що дозволяють вирішити уравненія.Представім: loga x = b - це найпростіший вид логарифмічного уравненія.Еслі a> 0, a? 1, то можна сміливо стверджувати, що рівняння при будь-якому значення b має рішення x = a ^ b (a у ступені b).
2
Пам'ятайте властивості логарифмічною функції, що допоможуть при рішенні: 1) Область визначення - безліч тільки позитивних чісел.2) Область значення - безліч дійсних чісел.3) Якщо a> 1 логарифмічна функція строго зростає, в зворотному випадку - строго убивает.4) loga 1 = 0 і loga a = 1, слід врахувати, що a> 0, a? 1.5) І останнє - Якщо a> 1, то функція опукла вгору.
3
При рішення логарифмічних рівнянь краще використовувати равносильное перетворення. Враховуйте перетворення, які можуть призвести і до втрати коренів. Використовуйте визначення та всі властивості логарифма при рішенні.
4
Також можна використовувати метод підстановки. Метод дозволяє замінювати логарифм іншим значенням, наприклад - t, після рішення відновивши логарифм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q3q8VnWoPUI