Як подзвонити з домашнього на стільниковий. Як позваний з дамашнего телефону на мобільний.

Сьогодні практично у кожної людини є стільниковий, але все ж іноді виникає необхідність використовувати стаціонарний телефонний апарат для дзвінка на мобільник. Іноді це потрібно хоча б для того, щоб знайти свій стільниковий, який втрачений десь в квартирі.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що пам'ятаєте номер стільникового телефону, на який ви зібралися дзвонити. Відкрийте записну книжку, де він записаний, або знайдіть його в списку контактів у вашому стільниковому телефоні, якщо номер туди занесений. Справа в тому, що паузи при наборі номера можуть бути інтерпретовані АТС, як коди міжміських номерів і замість того абонента, з яким ви хочете з'єднатися, ви зробите дзвінок на домашній телефон в інше місто.
2
Особливість дзвінка з домашнього телефону на стільниковий в тому, що замість +7 потрібно набирати 8. +7 - це телефонний код Росії. Міська АТС, яка направляє всі телефонні виклики з домашніх номерів, за замовчуванням вважає, що виклик провадиться в межах таких же точно місцевих номерів. 8 - це символ, який свідчить про те, що потрібен вихід на міжміський зв'язок. Ця ж цифра використовується, якщо вам потрібно зателефонувати на мобільний номер.
3
Після того як ви набрали вісімку, дочекайтеся гудка.
4
Тепер набирайте номер, як зазвичай ви б набирали на стільниковому телефоні. Спочатку код оператора, що складається з трьох цифр, потім ще сім цифр, складових номер абонента, якому ви телефонуєте.
5
Повна послідовність виглядає приблизно так: 8 (гудок) *** (три цифри - це код оператора) ******* (це сам номер).
6
Якщо вам потрібно зробити дзвінок на стільниковий номер, що належить оператору іншої країни, то дійте точно так само. Спочатку 8 - це говорить про те, що дзвінок спрямований не на місцевий номер. Слідом наберіть 10 - це вказує АТС на те, що відбувається міжнародний дзвінок. Далі потрібно набрати номер телефону повністю, з кодом оператора. Наприклад, для українського номера він буде починатися на 38 - це код країни, потім три цифри - код оператора і ще 7 цифр - сам номер.
Зверніть увагу
Деякі домашні телефони позбавлені можливості дзвонити на мобільні і на міжмісто. Всі номери, що починаються з 8, для них автоматично відключені. Це можливо, якщо власник телефонного номера на АТС заборонив з нього всі дзвінки, що починаються на 8. Таке може бути, якщо ви, наприклад, орендуєте квартиру зі стаціонарним телефоном, і її господар, бажаючи убезпечити себе від величезних телефонних рахунків на мешканців, написав для АТС заяву про заборону номерів на 8.