Як викроїти капюшон.

Скудо - це капюшон з пришитим до нього шарфом, на шарфі можуть бути кишені. Зшити його досить просто. Тканини на таку річ потрібно небагато, можна викроїти з чогось старого. При цьому задоволення від модної новинки будете отримувати весь сезон.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - хутро;
  • - швейна машинка;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Виберіть з усіх своїх речей ту, капюшон від якої подобається вам більше за інших. Зазвичай капюшони шиються з двох простих деталей, тому обвести половинку цієї частини одягу не складе ніяких труднощів. Якщо вам потрібен капюшон попросторней, то збільште викрійку, перебував кілька сантиметрів з кожного боку. Звичайно, не забувайте і про припуски на шви.
2
Тканина на скуді підбирайте, заздалегідь вирішивши, з чим ви будете його носити. Намагайтеся, щоб кольорові гами цих речей не дисонували один з одним. Напередодні настання холодів подумайте про додаткове утеплення у вигляді хутряної підкладки. Хутро можна взяти абсолютно різний - і короткошерстий і довговорсове, з цією річчю він виглядає стильно і модно в будь-якому вигляді.
3
Довжину і ширину шарфика вибирайте зі своїх міркувань і уподобань. Візьміть кілька шарфів і гарненько замотайте в кожен по черзі, зніміть розміри з того, який здався вам самим удобним.Сшейте деталі капюшона з основної тканини і з хутра окремо, а потім з'єднайте їх між собою, прострочити по виворітного стороні. Виверніть капюшон наявності, від краю лицьового вирізу відступите 5-7 мм і прострочіть.
4
Дві половинки шарфа з тканини і з хутра зшийте, виверніть наявності і прострочіть краю. Приколіть акуратно булавками шарф до каптура, поєднуючи середини виробів, приметайте їх один до одного і прострочіте.Прі бажанні до скуді можна пришити кишені найпростішої форми - виріжте прямокутник відповідного розміру на сам кишеню і другий, поменше, на клапан. Краю загніть і прострочіть, виберіть місце на шарфі, де кишеню буде вам зручний, і приметайте його рівно.
5
На клапані прорежьте отвір за розміром гудзики і обмітайте його, до кишені пришити ґудзик. Застебніть клапан на гудзик, розташуйте кишеню і клапан рівно і приколіть в цьому положенні шпильками. Пришийте клапан.Карман можна зробити і без клапана - на гумці, але в цьому випадку не варто тримати там речі, які можуть випасти.
Зверніть увагу
Якщо ви в якості основної тканини вибрали трикотаж, то приділіть особливу увагу обробці зрізів.
Корисна порада
Зробіть на скуді два симетричних кишені і зберігайте там рукавиці, щоб вони не заважали вам в руках.