Як зробити серце з вареного яйця. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Звичайними вареними яйцями нікого не здивуєш. Їх їдять просто так, додають у салати, пироги, прикрашають ними страви. Але іноді так хочеться різноманітності! Наприклад, можна зробити яйце у вигляді сердечка.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на шкаралупі яйця немає ніяких тріщин. Зваріть яйце круто, додавши у воду пару чайних ложок солі - це запобіжить розтріскування шкаралупи в процесі варіння. Опустіть його в холодну воду, щоб шкаралупа легше зчищати, але не залишайте його там дуже надовго. Акуратно очистіть яйце - намагайтеся, щоб білок не зчищають разом зі шкаралупою, інакше вийде не дуже естетично. Не давайте яйцю до кінця охолонь - з холодним яйцем цей фокус не вийде.
2
Зігніть посередині шматочок картону або щільного паперу. Можна для цієї мети взяти ватман. У вийшла складку-кишеньку покладіть яйце. Візьміть паличку (китайську, лучинку, тонкий олівець або вязальную спицю), розташуйте її зверху і сильно притисніть їй яйце. Але робіть це акуратно, щоб яйце не розкришилося.
3
Візьміть щільні гумки і примотати кінці палички до паперу. Залиште яйце в цій заготівлі на деякий час - нехай воно охолоне. Остигаючи, яйце придбає форму, трохи схожу на кавове зерно, з виїмкою посередині. Акуратно сплющите його пальцями по краях.
4
Зніміть гумки, приберіть паличку і картон. На даному етапі яйце не буде схоже на сердечко, але якщо його акуратно розрізати, то зріз буде дуже нагадувати серце. Половинками таких яєць можна прикрашати салати, бутерброди та інші страви. До речі, можна спробувати зробити такі сердечка і з перепелиних яєць, тільки в цьому випадку потрібно буде взяти паличку тонший, наприклад, старий стрижень від кулькової ручки.
Корисна порада
Можна зробити кілька таких яєць, нарізати їх тонко і прикрасити ними зверху піцу або пиріг. Перед тим, як різати яйце, змочуйте ніж у воді, щоб він не прилип і яйце не розкришилося. Таке яйце - ідеальний варіант прикраси блюд на День Святого Валентина або на 8 березня. Ви можете підфарбувати яйце соком буряка, щоб сердечко виглядало більш привабливо.