Як очистити руки від монтажної піни. Як очистити будівельну піну від рук.

Монтажна піна - це популярний матеріал, який використовується не тільки в професійному будівництві, але і домашніми умільцями. При роботі з цією в'язкою масою потрібно дотримуватися обережності, щоб вона не потрапила в очі і на шкіру. Слід обов'язково надягати спецодяг з довгими рукавами і захисні рукавички. Однак неприємності трапляються, і пенополиуретановая суміш може потрапити на руки. У цьому випадку головне - постаратися позбутися від забруднень якомога швидше, поки піна не застигла.
Вам знадобиться
  • - рослинна олія;
  • - бавовняна ганчір'я або вата;
  • - губка;
  • - господарське мило;
  • - гаряча вода;
  • - щітка, мочалка, пемза або наждачний папір;
  • - очищувач для монтажної піни у вигляді аерозолю і серветки-очисники;
  • - живильний крем або нутряний жир.
Інструкція
1
Рясно змочіть незастиглу монтажну піну на руках бавовняної дрантям або ватним тампоном, змоченим в будь-якому рослинному маслі. Розтирайте заплямовану шкіру протягом 7-10 хвилин.
2
Попарте брудні руки в гарячій ванні і спробуйте відтерти монтажну піну з шкіри жорсткої стороною поролоновою губки і насиченим розчином господарського мила.
3
Якщо забруднення встигли застигнути, впоратися з ними буде дуже важко. Спробуйте також отпарить шкіру рук, потім очистити монтажну піну абразивними засобами - щіткою з жорсткою щетиною, мочалкою, пемзою або наждачним папером. Це агресивний метод, однак у більшості випадків єдино можливий. Дійте з обережністю, намагайтеся не пошкодити епідерміс.
4
Знайдіть у відділі побутової хімії аерозоль-очищувач для монтажної піни і спеціальні серветки-очисники. Уважно прочитайте інструкцію на упаковці. Деякі засоби, розроблені для видалення незастившего будівельного матеріалу, можуть бути використані для очищення різних поверхонь, у тому числі для одягу та рук. Шукайте відповідну позначку виробника! Деякі очисники (особливо більш агресивні, для застиглої піни) застосовувати на шкірі не рекомендується.
5
Обов'язково змастіть руки після очищення пенополиуретанового кошти будь-яким живильним кремом, внутрішнім жиром або рослинним маслом. Механічна чистка - великий стрес для шкіри, тому надалі намагайтеся акуратніше працювати з монтажною піною.
Зверніть увагу
Працюйте з очищувачем монтажної піни тільки в добре провітрюваному приміщенні, захистивши очі окулярами. Якщо ви розпорошили засіб у приміщенні, ні в якому разі не паліть і не запалюйте вогонь.
Корисна порада
Щоб оберегти руки від монтажної піни, перед будівельними роботами нанесіть на них спеціальний захисний гідрофільний крем. Він утворює плівку, яка оберігає верхні шари епідермісу від пенополиуретановой маси. Зчеплення робочих забруднень зі шкірою знижується, що спрощує подальшу очищення рук.