Як вивчити підручник.

Іноді студент з якихось причин пропускає мало не цілий семестр, а в сесію перед ним постає кошмар у вигляді іспиту з абсолютно незрозумілим для нього предмету. Чи є можливість вивчити підручник за три дні, що залишилися до заліку або іспиту?
Інструкція
1
Перше правило - не впадайте у відчай. Мозок людини здатний переварити за короткий термін дуже велику кількість інформації, досить просто налаштуватися на серйозну роботу. На час відкладіть всі інші справи, підготуйте навчальну літературу і знайдіть список екзаменаційних питань.
2
Не намагайтеся займатися зубрінням. Вона абсолютно не допоможе зрозуміти предмет, зажадає великих витрат часу. Крім того, від хвилювання на самому іспиті ви можете просто забути якесь слово, а значить, ваш розповідь на цьому закінчиться. Вивчення предмета має бути усвідомленим.
3
Розділіть кількість питань на час, що залишився до іспиту. Як правило, питань не більше тридцяти, тому вам протягом трьох днів доведеться вивчати всього по десять питань.
4
Приступайте до планомірної опрацювання кожного питання. Освоєння теми має йти наступним чином. Прочитайте параграф підручника: спочатку виділіть опорні слова і визначення, перегляньте формули і визначте, що значать всі їх елементи. Ще раз перечитайте матеріал і перекажіть його. Після параграфів зазвичай поміщають завдання, дайте відповідь на теоретичні питання та прорешать якомога більше завдань. Пропрацювавши таким чином тему, переходьте до наступного питання.
5
Вибудуйте правильний режим дня. Жайворонки найкраще працюють з ранку, сови - після обіду, тому на ці години має припадати найбільший максимум інформації. Не відволікайтеся на сторонні подразники: ніяких розмов по телефону і комп'ютерних ігор. Вночі потрібно спати, перед сном відпочиньте годину-півтори. А з ранку - нова інформація у величезній кількості.
6
Розвивайте загальну ерудицію. Це допоможе швидше засвоювати нові знання і розробить пам'ять. Взагалі подібним методом можна освоїти практично будь теоретичний предмет за короткий термін. Хоча краще все ж систематично займатися протягом семестру, тому що подібні «мозкові штурми», хоча й допоможуть отримати хорошу оцінку на іспиті, але не гарантують міцних і глибоких знань.