Як намалювати царівну.

Царівна - популярний персонаж багатьох казок. Її впізнають по довгому сарафану і красивому кокошник. Ви можете намалювати царівну, не маючи особливих навичок малювання. Якщо ви розіб'єте роботу на кілька простих кроків, то весь процес не займе багато часу.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - фарби.
Інструкція
1
Почніть малювати царівну з її округлого особи. Навколо нього зобразите старовинний російський головний убір - кокошник. Його форма має безліч варіацій. Він може бути вузьким або широким, напівкруглим або гострим. В даному випадку намалюйте головний убір, схожий на цибулину або купол православної церкви. На лобному ділянці обличчя сзобразіте прикраса, яка називається «поднізь». Воно виглядає як перевернутий квітка з трьома пелюстками.
2
Шию дівчини складіть з двох рисочок, опущених вниз від підборіддя. Під шиєю намалюйте елемент костюма - намисто. Його форма нагадує великий листок дерева. Відступивши трохи від внутрішнього краю намиста, проведіть риску, яка згодом стане облямівкою.
3
Для лівого рукава намалюйте форму, схожу на половинку огірка. Край рукава повинен бути трохи розширений. До нього прірісуйте округлу кисть. Так як рука царівни трохи розслаблена, глядач виразно бачить великий і вказівний палець, а також мізинець. Середній та безіменний трохи зігнуті, тому вони схожі на невеликий горбок. Права рука зігнута в лікті. Щоб це показати, намалюйте рукав коротше, а на його нижньому краї поставте складку. Кисть цієї руки складена човником. Під намистом накресліть груди дівчини, підперезану тасьмою.
4
Основна частина сарафана починається від тасьми і розширюється донизу. Так як царівна стоїть полубоком, лівий край сарафана прямий і похилий, а правий злегка хвилястий. В центрі шати намалюйте широку вертикальну смугу, що повторює вигини правого краю сарафана. Нижню частину костюма розділіть лінією, що позначає край облямівки.
5
Деталізуйте особа царівни. Два ока розділені злегка вигнутою лінією носа. Під нижньою точкою цієї лінії намалюйте дві маленькі ніздрі. Губки зобразите у вигляді невеликого сердечка, розділеного горизонтальною лінією.
6
Додайте по три рисочки на кожну кисть руки. Це візуально виділить пальці. Намалювати царівну можна з косою. Від одного з нижніх країв кокошника опустіть дві хвилясті лінії до плеча царівни.
7
Розмалюйте тасьму на намисто і сарафані ромбоподібним візерунком. Кожна пелюстка поднізі прикрасьте формою у вигляді крапельки або листочка. Розфарбуйте готового персонажа.