Як зробити IP-телефонію. Як відредагувати pdf файл.

IP-телефонія як можливість здійснювати значно дешевші дзвінки по міжміському і міжнародному напрямками стає все більш популярною. Мабуть, найпопулярнішим видом цього виду зв'язку є Скайп. Але Скайп здебільшого використовується як індивідуальна форма зв'язку, а крім нього існує можливість встановлення IP-телефонії в офісі.
Вам знадобиться
  • - спеціальний сервіс;
  • - голосовий адаптер;
  • - офісна програмована АТС.
Інструкція
1
IP-телефонія дозволяє істотно економити кошти на міжміський/міжнародний зв'язок. Цей фактор дуже істотний і для індивідуальних підприємців, і для більш великих компаній і корпорацій. І тут не останню роль відіграє не тільки економія, але і можливість зручності використання і централізованість управління. Якщо службовцю буде ніколи вивчати мудровані інструкції або вчиняти складні маніпуляції, щоб скоїти простий дзвінок, швидше за все, він не стане користуватися IP-телефонією, а просто зніме трубку стаціонарного телефону і звично набере номер абонента. А ви оплатите рахунок за розмову по повному тарифу.
2
Виберіть провайдера IP-телефонії. Зараз послуги цього виду зв'язку в кожному регіоні надає велику кількість організацій. Наприклад, однією з таких організацій є сервіс VoipDiscount. Зайдіть на сайт www.vipdiscount.com і зареєструйте аккаунт. Вам буде висланий логін і пароль для входу в систему - запишіть їх і зберігайте в секретному місці, вони вам ще будуть потрібні. Один аккаунт дозволяє одночасно вести переговори по семи лініях, адже ви підключаєте офісну мережу і вам потрібна саме багатоканальний зв'язок. Крім того, ви отримаєте єдиний рахунок, адже вам потрібно централізоване управління фінансами.
3
Придбайте адаптер. Якщо у вашому офісі є програмована офісна АТС, в якій передбачений вихід на телефонну інтернет-канал, ви можете налаштувати IP-телефонію таким чином, щоб використовувати її з звичайного стаціонарного телефону. Для цього використовуються спеціальні пристрої VoIP-адаптери - серед них багато простих і недорогих моделей.
4
Налаштуйте адаптер за допомогою інтернет-кабелю. Це просто зробити за допомогою вказівки вашої мережі, а також логіна і пароля, отриманих на сайті VoipDiscount. IP-телефонія підключена.
Зверніть увагу
Ви можете пошукати в мережі список провайдерів вашого регіону, що надають сервіс підключення IP-телефонії - ця послуга стає все більш популярною, і напевно у вашому місті ви знайдете потрібний сервіс.
Корисна порада
Не лінуйтеся зробити IP-телефон вас дуже порадує.
Якщо ви коли-небудь задавалися питанням про створення електронних документів або про формат створюваних документів, зупиніть свій вибір на форматі pdf. Цей формат останнім часом швидко набирає обертів і використовується повсюдно. Малу конкуренцію йому складає формат djvu. Переваги формату pdf очевидні: підтримка великої кількості платформ, висока якість документів, надійний захист документів (при використанні спеціальних програм).
Вам знадобиться
  • Microsoft Office Word, Microsoft Office Excel, інтернет-сервіс Koolwire.
Інструкція
1
З усіх нині існуючих способів створення електронних документів саме цього формату, можна виділити наступні: - створення нового документа (розпочнеться з порожньої сторінки); - конвертація готового документа в цей формат; - сканування видання та збереження в цей формат.
2
Кожним з цих способів можна створити електронний документ відмінної якості. Створення документів стає можливим навіть за допомогою програм, які не працюють з pdf. Приміром, програма Corel Draw - відомий у світі редактор векторної графіки. Здавалося б, що Corel Draw і pdf - це два різних берега, але Corel Draw дозволяє зберігати свої проекти в pdf. Для збереження проекту в цьому форматі необхідно в меню друку вибрати пункт «Опублікувати в PDF».
3
Найбільш популярний спосіб створення pdf-файлів полягає в конвертуванні звичайного текстового документа. Робиться це в такий спосіб: вибирається текстовий документ Word або файл з таблицями Excel, завантажується в програму, а на виході ви отримуєте відмінний електронний документ. Програм-конвертерів існує багато, але не кожна виконає перетворення, не втрачаючи якості відображення.
4
Альтернативою програмам, які вміють конвертувати, є інтернет-сервіс Koolwire. Від вас вимагається відправити текстовий документ на електронну адресу сайту pdf@koolwire.com. У відповідь, через деякий час, ви отримаєте вже готовий файл у форматі pdf.