Як створити дизайн в системі ucoz.

Можливість замовити дизайн у професіоналів є не завжди. Система uCoz надає можливості для написання дизайну в html і css буквально з нуля, але навряд чи варто витрачати час і сили, коли можна створити унікальний стиль на основі готового шаблону.
Інструкція
1
Для початку потрібно вибрати і встановити стандартний шаблон. Увійдіть в панель управління сайтом. Натисніть «Налаштування», потім «Загальні настройки». Тут ви можете вибрати зручний для вас дизайн, орієнтуючись на структуру і розташування головних блоків. Не забудьте зберегти зміни.
2
Відкрийте головну сторінку свого сайту. Подумайте, що б вам хотілося змінити. Як правило, це шапка сайту (вона може складатися з однієї або декількох картинок), фон, якісь окремі кнопки. Збережіть елементи підлягають заміні в окрему папку на локальному диску.
3
Відкрийте графічний редактор (наприклад, Photoshop). Створіть свою шапку і фон. Якщо шапка на вашому сайті складається з декількох частин, доведеться розрізати готову картинку на аналогічні шматочки або розбити вашу шапку на кілька незалежних частин.
4
Збережіть готові елементи дизайну в нову папку під такими ж іменами, як в стандартному шаблоні.
5
Відкрийте файловий менеджер вашого сайту. Для цього натисніть на «Інструменти» у верхній панелі управління. Створіть у ньому окрему папку з простим літерним або числовим назвою і завантажте в неї нові елементи дизайну.
6
В іншій вкладці відкрийте головну сторінку вашого сайту. Визначте посилання зображення, яке підлягає заміні. Зробити це можна, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши в контекстному меню «Інформація про зображення» або просто відкривши його в новій вкладці. Посилання матиме вигляд http://адреса вашого сайту/.s/t/номер шаблону/ім'я зображення. Копіювати адресу сайту не потрібно, вам необхідний тільки адресу самої картинки, починаючи з/.s/t/
7
Поверніться в панель управління. Виберіть в меню «Дизайн» пункт «Швидка заміна ділянок шаблону». Вставте отриману посилання в віконце «Що замінити». В віконце «На що замінити» скопіюйте посилання на ваше нове зображення з файлового менеджера сайту.
8
Проведіть заміну. Замініть залишилися елементи, змінюючи імена файлів в посиланнях. При необхідності поставте галочку напроти пункту «Заміна в глобальних блоках».
9
Оновлення головну сторінку і переконаєтеся, що всі елементи на своїх місцях.
Зверніть увагу
Деякі з стандартних дизайнів містять одне цільне фонове зображення, верхня частина його і є шапкою. Створити дизайн на основі такого шаблону новачкові набагато простіше.
Корисна порада
Розрізати готову шапку в Photoshop зручно за допомогою напрямних View -> New Guide: Horisontal («Вид» -> «Нова напрямна: Горизонтальна»), вертикальна напрямна вставляється аналогічно.