Як визначити номер фарби. визначення номера фарби для авто.

Якщо на автомобілі з якихось причин з'явилася подряпина, господареві доведеться відновлювати первісний вигляд машини, а для цього потрібно точно знати, яка саме фарба потрібна. Кожному відтінку привласнений певний номер. Як його визначити?
Інструкція
1
Якщо ви придбали абсолютно нову машину в салоні у офіційних дилерів, на внутрішній стороні багажника або на двері повинен бути прикріплений листочок з номером фарби. Наприклад, снігова королева, колір 690. Також точний колір повинен бути зазначений у реєстраційному свідоцтві на автомобіль і в гарантійному талоні. Однак проблема в тому, що ці дані можуть відрізнятися: наприклад, на листочку колір - снігова королева, а в свідоцтві - сріблястий металік.
2
Існують плани фарбування автомобілів, в яких вказані номери фарб і демонструються всі відтінки машин, що випускаються в даному місяці. Наприклад, план фарбування LADA представлений тут: http://avtosreda.ru/colorplans/2011-09.html, а повну колірну гамму всіх можливих відтінків можна знайти на цій сторінці: http://avtosreda.ru/prices-colors.html . Порівняйте ці кольори з вашим автомобілем і виберіть потрібний номер. Дана класифікація є універсальною для всіх фірм, проте для деяких іномарок, наприклад «Шевроле», використовуються коди, що складаються з трьох латинських букв. Дізнатися точне позначення кольору можна на офіційному сайті.
3
Якщо ви не впевнені у виборі кольору або не довіряєте передачі кольору монітора, зніміть з машини лючок бензобака і звертайтеся в автосервіс, співробітники по каталогу визначать номер фарби, підходящою для вашого автомобіля. Зробити це потрібно тому, що один і той же колір, наприклад, зелений, має десятки різних відтінків, і підібрати «на око» потрібний колір буде просто неможливо.
4
Врахуйте, що якщо машина довго перебувала на сонці, фарби вицвітають, тому щоб усунути подряпину, доведеться фарбувати всю пошкоджену частину, наприклад, весь багажник. Якщо ж перехід кольорів дуже сильно помітний, швидше за все, вам доведеться фарбувати весь автомобіль.