Як відкрити в Винда порти.

В операційних системах сімейства Windows вже давно використовується вбудований мережевий екран, або брандмауер. Для багатьох програм настройки цього засобу мережевого захисту не підходять і доводиться "збільшувати пропускну здатність". Наприклад, мережеві ігри або програми обміну файлами вимагають відкриття певних портів для нормальної роботи або гри.
Інструкція
1
В операційній системі Windows 7 натисніть «Пуск», виберіть «Панель управління» і знайдіть серед категорій (якщо у вас відображення налаштувань за категоріями) групу «Система і безпека». Натисніть заголовок «Брандмауер Windows», щоб відкрити сторінку налаштувань. Якщо у вас відображаються дрібні значки категорій, відразу натисніть на значок з підписом «Брандмауер Windows».
2
У лівій частині екрана знайдіть пункт «Додаткові параметри» і запустіть його. Відкриється вікно налаштувань. Можливо, при запуску з'явиться вікно з вимогою ввести пароль адміністратора. Введіть його, якщо це необхідно. У стовпці зліва натисніть пункт «Правила для вхідних підключень». Відкриється список програм і встановлених для них правил. Натисніть на значок «Створити правило» в правому верхньому куті вікна. Відкриється майстер створення правил для додатків.
3
Виберіть пункт «Для порту» і натисніть кнопку «Далі». У верхній частині наступного вікна виберіть протокол, для якого відкривається порт: TCP або UDP.
4
У нижній половині вікна виберіть один з варіантів: «Все локальні порти» (якщо ви хочете відкрити всі порти) або «Певні локальні порти», і правіше вкажіть через кому потрібні номери портів (зазвичай цей варіант підходить найкраще) . Зверніть увагу, що відкривати всі порти дуже не рекомендується з міркувань безпеки. Коли виберете - натисніть «Далі».
5
На наступній сторінці налаштувань виберіть пункт "Дозволити підключення». Цим ви відкриєте порт для вхідних сигналів. Натисніть «Далі».
6
З'явиться вікно вибору профілю мережі, для якого буде використовуватися правило. Позначте потрібні варіанти і натисніть «Далі». Якщо не знаєте, які варіанти вибрати, - відзначте всі три.
7
Задайте ім'я для правила. Ім'я може бути будь-яким, також за бажанням можна заповнити опис для правила. Коли закінчите, натисніть кнопку «Готово». Закрийте вікно брандмауера і панелі управління. Порти, зазначені при налаштуванні правила, будуть відкриті відразу ж.