Як зняти сплячий режим.

Режим сну - нововведення операційних систем від Microsoft, яке дозволяє економити електроенергію. Зазвичай ця функція дуже корисна для власників ноутбуків і нетбуків, так як продовжує час роботи від батареї. Однак зручність - річ відносна, і іноді буває корисніше відмовитися від цієї настройки.
Інструкція
1
Користувачі Windows XP, щоб відключити використання сплячого режиму повністю, повинні змінити налаштування енергозбереження та харчування. Натисніть кнопку «Пуск», потім «Панель управління». Знайдіть значок «Електроживлення», якщо у вас багато дрібних значків в панелі керування та двічі клацніть його лівою кнопкою миші. Якщо значків мало, виберіть категорію «Продуктивність і обслуговування». Відкриється сторінка, на якій в нижній частині вікна ви побачите іконку "Електроживлення". Активуйте її. Відкриється вікно налаштування з кількома закладками, в заголовку буде напис «Властивості: електроживлення».
2
Перша закладка, на якій ви опинитеся, це «Схеми управління живленням». Під цим же заголовком є список, що випадає, з якого можна вибрати різні схеми включення енергозберігаючих режимів. Виберіть зі списку пункт «Презентаційна», в нижній половині вікна ви побачите, як навпроти рядків «Відключення дисплея», «Відключення дисків» і «Режим очікування» з'являться написи «ніколи». Те ж саме можна зробити і вручну, для цього виберіть з випадаючих списків варіант «Ніколи» у всіх трьох рядках.
3
Натисніть кнопку «Застосувати» в нижньому правому куті вікна. Це збереже ваш вибір.
4
Клацніть лівою кнопкою по закладці «Сплячий режим». На цій закладці знайдіть напис «Дозволити використання сплячого режиму» і зніміть галочку, якщо вона там проставлена. Якщо не проставлена - відмінно, нічого не міняйте. Натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК» для остаточного збереження налаштувань.
5
Перезавантажте ваш комп'ютер. Готово, сплячий режим у вашому комп'ютері повністю відключений.
6
Для тих, хто використовує Windows 7 або Vista, відключення сплячого режиму трохи відрізняється, хоча загальний принцип той самий. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Панель управління». Якщо у вас вид за категоріями, тобто можливих пунктів небагато - виберіть «Обладнання та звук». Відкриється підменю, в якому клацніть по заголовку «Електроживлення». Якщо у вас в панелі управління багато маленьких значків - відразу натисніть іконку "Електроживлення". Результат буде однаковий.
7
У верхній частині вікна знайдіть напис «Вибір схеми живлення». Трохи нижче повинен бути відзначений пункт «Збалансований», правіше активуйте напис «настройки плану», відкриється сторінка налаштувань. На цій сторінці зі списку виберіть пункт «Ніколи» навпроти рядків «Відключати дисплей» і «Перекладати комп'ютер в сплячий режим». Потім натисніть кнопку «Зберегти зміни». Закрийте усі вікна і перезавантажте комп'ютер.