Як поліпшити якість фото з телефону.

Фотографії, зроблені камерою стільникових телефонів, часто далекі від ідеалу. Основними недоліками таких зображень є низький дозвіл, колірні шуми і розмиті контури об'єктів. Частково поліпшити фотографію можна за допомогою графічного редактора Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте програму Adobe Photoshop і перетягніть фотографію, підготовлену для редагування, у вікно програми. Продублюйте шар із зображенням. Для цього виберіть пункт Dublicate меню Image. Вибравши створений шар, подкорректируйте яскравість одним із таких способів. В меню Image відкрийте налаштування Brightness/Contrast. Рухаючи бігунки, підберіть відповідний варіант освітленості.
2
Більш якісного результату можна домогтися з використанням інструменту Levels з рубрики інструментів Adjustments. У вікні інструменту змінюйте яскравість зображення чорним і білим бігунком. Вибравши кращий варіант, підтвердіть вибір. В автоматичному режимі поліпшити яскравість зображення можна за допомогою команди Auto Contrast, спричиненої з пункту Adjustments.
3
Різкість фотографії можна збільшити, використовуючи фільтр High Pass. Зробіть копію шару описаним вище способом. До верхнього шару застосуйте даний фільтр. Його можна знайти у підпункті Other меню Filter. Налаштуйте дію фільтра так, щоб на зображенні було видно тільки контури тих об'єктів, які ви хотіли б зробити чіткіше. Змініть режим накладання верхнього шару на Overlay і відрегулюйте його прозорість, рухаючи бігунок навпроти слова Opacity.
4
Щоб прибрати колірні шуми вам знадобиться панель Channels. Якщо ви її не можете знайти, натисніть на пункт основного меню Windows, знайдіть у списку слово Channels і позначте його галкою. Після цього панель додасться в робочу область програми. На даній панелі відображені колірні канали зображення.
5
Виділіть канал з назвою Red так, щоб іконка з оком розташовувалася навпроти тільки цього каналу. Якщо зображення зернисте, застосуйте до нього фільтр Reduce Noise, який знаходиться в пункті Noise меню Filter. У вікні фільтра поекспериментуйте з настройками. Підберіть варіант, в якому видаляється велика частина шуму. Потім повторіть це дії з каналами Green і Blue.
знайома вам ситуація, коли відмінний знімок вийшов прямо з телефону , і ви хотіли б його привести в "божеський" вигляд? Або, можливо, на відпочинку вас підвів фотоапарат, і всю відпустку був відображений звичайним телефоном? Не варто засмучуватися в таких ситуаціях, так як є величезна безліч способів підвищити якість фотографій. Скористайтеся одним з наведених порад, і ви здивуєтеся результату.
Інструкція
1
Зверніться в фотосалон. Даний спосіб можливо найбільш витратний, але найбільш ефективний: за невелику плату з вашими фотографіями зроблять диво - їх не тільки збільшать в розмірі, але і додадуть кольору, яскравості і приберуть дефекти. Залежно від того, до кого ви звернетеся, ціна може бути різною, проте в звичайному фотоательє ретуш проведуть не менше якісно і за прийнятною розцінки.
2
Встановіть одну з програм коректорів, яку легко знайти в інтернеті або купити в спеціалізованому магазині. Наприклад, всім відомий фотошоп з легкістю збільшить розмір, підвищить кількість пікселів, налагодить фарби і прекрасно попрацює з тінями. Подібні програми з легкістю створять дива з вашими фотографіями.
3
Знайдіть за допомогою пошуковика сайти-коригувальники, на відміну від програм, сайти не просять нічого встановлювати, завантажувати або оплачувати. Головне, що і вчитися роботі з сайтами на відміну від програми не потрібно. Від вас буде потрібно лише завантажити фото в буфер сайту, обробити за вашим бажанням, і на виході ви отримаєте бажаний результат без будь-яких навантажень.
4
Використовуйте спеціальні об'єктиви для телефонних камер, якщо знову буде потрібно зробити знімок з телефону . Інтернет-магазини, та й багато статичні центри ,. торгуючі відеотехнікою пропонують широкий спектр спалахів і об'єктивів для стільникових телефонів. За допомогою них ви легко перетворите звичайний телефон в напівпрофесійну камеру.