Як накрутити голоси в голосуваннях в інтернеті.

Різні конкурси та акції, якими наповнений інтернет, сприяють популяризації різних торгових марок та інтернет-сайтів. Досягти перемоги в таких заходах можна багатьма способами, наприклад, розповісти друзям або накрутити голоси самостійно.

Інструкція
1

Особливо просунуті користувачі мережі інтернет можуть придумати кілька нікнеймів, зареєструвавши їх на різні поштові ящики. Таким нехитрим чином можна додати собі жоден голос і підняти рейтинг виставленої роботи або фотографії. Чим це загрожує користувачу? Заходи покарання на кожному ресурсі існують свої. Це може блокування аккаунта, анулювання рейтингу виставленої на конкурс робіт, штрафні санкції, наприклад, якщо за підсумками конкурсу присуджується грошовий приз.

2

Якщо ви не хочете створювати десятки поштових скриньок і реєструвати на них так званих" клонів ", то можете розповісти про свою участь у конкурсі друзям, родичам, знайомим. Чим більше народу ви залучите, тим значніше ваші шанси на перемогу. Цей спосіб хороший тим, що ніхто вас не зможе докорити у навмисній накрутці голосів, так як неможливо простежити родинний зв'язок, якщо тільки ви не повідомили про це кому б то не було раніше. В даному випадку так само, як і в інших, варто пам'ятати про правила. Якщо це не забороняється або, більш того, вітається, то можна сміливо і навіть публічно залучати сторонню допомогу.

3

Деякі конкурсні правила дозволяють розміщувати в свого підпису до повідомлень на форумі прохання проголосувати за виставлену роботу. Ви можете також створювати спеціальні теми на сторонніх сайтах і форумах. Робити це можна лише в тому випадку, якщо не забороняється правилами проведення голосування в конкурсі. Варто завжди пам'ятати про обережність, оскільки більшість правил мають строгі санкції для їх порушників.

Зверніть увагу

Всі ваші маніпуляції по накрутці голосів повинні бути або санкціонованими, тобто не підпадають під заборону, або максимально анонімними.

Корисні поради

Якщо ви створили кілька акаунтів тільки заради збільшення числа голосів, то така дія має бути відомо тільки вам. В іншому випадку про ваших діях можуть дізнатися модератори або організатори конкурсу і зняти вашу роботу.