Як вибрати пуско зарядний пристрій.

Винахід АКБ (акумуляторної батареї) дало можливість стрімко розвиватися автомобільному виробництву. Виробники прагнуть зробити їх більш витривалими, проте вони іноді розряджаються. Використовувати автомобіль в такому випадку не представляється можливим. На допомогу автолюбителям прийшли зарядні пристрої. Вони допомагають оживити акумулятор, відновивши його загублений заряд.
Інструкція
1
Прочитайте уважно інструкцію до обраному зарядно-пускового пристрою. Будьте обережні при придбанні дешевих підробок під відомі бренди. Їх технічні характеристики не витримують жодної критики. В інструкції зверніть увагу на пункти по відповідності приладу рівню електричної та пожежної безпеки, експлуатаційні правила, реквізити виготовлювача (особливу увагу). Не купуйте «кустарні» поробки. Зарядний пристрій повинні забезпечити нормальний режим заряду від початку і до його завершення. Тим самим ЗПУ повинно підтримувати і автоматично змінювати величини струму і напруги, в залежності від стадії заряду.
2
Зверніть увагу на товщину проводів пристрою. Зарядно-пускові, на відміну від зарядно-передпускових працюють в двох режимах - заряду і віддачі максимального струму при пусковому режимі. Їх установка відбувається спеціальним тумблером. У відмінності від ЗПП моделей, зарядно-пускові пристрої мають значно більше перетин дроти, відповідно і їх вартість вища. ЗПУ можна застосовувати для акумуляторів іноземних та вітчизняних моделей автомобілів, але використовувати їх слід тільки при відключенні бортовий мережі, якщо вона присутня. В іншому, процес заряду не має відмінностей. Будьте уважні, існує реальна можливість пошкодити електроніку, при підключенні пристрою при не знятих клемах акумулятора.
3
Візьміть зарядно-пусковий пристрій з запасом по струму. Таким чином воно не буде працювати на межі своїх можливостей. В іншому випадку, можна буде виробити заряд акумуляторної батареї більшої ємності.
4
Виберіть автоматичне зарядно-пусковий пристрій, що забезпечує заряд за комбінованим методом. Воно має невелику кількість органів управління, зазвичай - один потенціометр, за допомогою якого можна задати початковий струм заряду. Індикація його величини може здійснюватися приладом або світлодіодами. Перша більш точніше, тому переважно, друга - менш точна, але дешевше за вартістю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TURk1svUOxk