Як записати ігри на плейстейшен 1.

Запис дисків для Sony Playstation One є одним з найбільш часто зустрічаються питань по даній приставці. В інтернеті викладається велика кількість образів для дисків з роздільною здатністю .mds і .mdf, однак при записі ігр потрібно враховувати безліч параметрів, адже при будь-якому неправильному дії можна просто зламати приставку.
Вам знадобиться
  • - CD-R болванка Verbatim або TDK;
  • - Alcohol 120% або Nero
Інструкція
1
Скачайте образ гри для Playstation. Це може бути файл образу (.mds, .mdf, .nrg, .iso), а може бути звичайний .rar. У тому випадку, якщо скачана гра має формат архіву, то витягніть образ за допомогою програми WinRAR.
2
Встановіть програму Alcohol 120%. Підійде будь-яка версія програми, однак для Windows 7 потрібно оновлення 2.0 і вище.
3
Запустіть програму. У лівій частині вікна виберіть пункт «Запис CD/DVD з образів». Під сплив вікні вкажіть шлях до завантаженого образу за допомогою кнопки «Огляд».
4
Оберіть відповідну для вашої приставки швидкість запису. Якщо ваш пристрій має сірий колір і незграбну форму, то це стара модель, тому доведеться вказати значення 2x або 4x. У випадку, якщо у вас біла PSone, то записувати можна на швидкостях 8x і 16x. Деякі дисководи не підтримують маленькі швидкості запису, тоді слід виставити мінімальне значення, яке допускає привід. У такому випадку немає ніяких гарантій, що гра запуститься на приставці.
5
У нижній частині вікна в пункті «Тип даних» виберіть «Playstation», після чого натисніть на клавішу «Start». Дочекайтеся закінчення запису. Диск з грою готовий.
6
Для запису дисків можна використовувати програми Nero і Ultra ISO, які володіють схожим функціоналом і найчастіше автоматично виставляють потрібні параметри. Вам залишається вибрати лише швидкість запису і натиснути кнопку «Запис».
Зверніть увагу
Чи не записуйте образ на CD-RW або DVD болванки. Приставка Playstation читає тільки CD-R, інші диски приставка не підтримує. Якщо гра не запускається, то можливо ви помилилися у виборі швидкості запису, або забули вибрати правильне значення в полі «Тип даних».
Корисна порада
Для запису найкраще використовувати диски фірм Verbatim і TDK. Добре підійдуть болванки від компанії Mirex. Для кожної консолі найкраще використовувати диски з кольоровим покриттям.