Як приймати факс Panasonic.

Одним з важливих чинників для підвищення ефективності роботи є оснащення офісу компанії необхідною оргтехнікою. Щоб оперативно здійснювати документообіг, співробітник, що працює за апаратом Panasonic, повинен знати, як приймати факс і надсилати документи, а також, залежно від ситуації, повинен уміти налаштовувати апарат в потрібний режим.
Вам знадобиться
  • - факсимільний апарат Panasonic;
  • - термопапір (або папір для друку);
  • - додатковий телефонний апарат.
Інструкція
1
Налаштуйте факсимільний апарат на режим «АВТООТВЕТЧИК І/АБО ФАКС», якщо треба відповідати на телефонний дзвінок за допомогою автовідповідача і при цьому автоматично отримувати факси. При надходженні сигналу про виклик не піднімайте трубку: Panasonic розпізнає тональний сигнал факсу і автоматично прийме його.У записаному на автовідповідач вітанні попередьте абонента, що він може залишити своє голосове повідомлення після прослуховування автовідповідача, натискаючи кнопки * і 9, а потім відправити факс, натискаючи кнопку FAX/START.
2
За наявної в офісі можливості, підключіть факсимільний апарат за окремою від телефону лінії, тоді прийом факсу можна здійснювати, встановивши апарат в режим «ФАКС». Всі виклики будуть сприйматися апаратом як факси. Якщо необхідно, то зміните число дзвінків, після яких Panasonic спрацює на прийом факсу в цьому режимі.
3
Якщо необхідно відповідати особисто на всі телефонні виклики, то приймати факс доведеться вручну. Для цього в меню виберете режим «ТЕЛЕФОН». При надходженні сигналу виклику зніміть слухавку. Якщо на зворотному боці лінії чується довгий звуковий сигнал виклику факсу або нічого не чути, то стартуйте. Якщо відбулася розмова з абонентом, то після взаємної згоди на прийом документа натисніть кнопку FAX/START. Після прийому факсу покладіть трубку апарата. Якщо виникла необхідність відмінити прийом факсу, натисніть кнопку STOP.Еслі робочий стіл знаходиться далеко від факсимільного апарату, підключіть до лінії, на якій «сидить» Panasonic, додатковий телефон і виставте його в тональний режим. Налаштуйте факсимільний апарат на дистанційне включення. При отриманні виклику, зніміть трубку додаткового телефону і для прийому документа натисніть кнопки * # 9. Факсимільний апарат прийме факс, після цього покладіть трубку додаткового телефону.
4
Якщо необхідно відповідати на дзвінки особисто, але при цьому здійснювати прийом факсу автоматично, поставте Panasonic в режим «ТЕЛЕФОН/ФАКС». При вхідному виклику апарат відобразить його на дисплеї, але не задзвонить. Апарат буде знаходитися в режимі очікування протягом заданого числа викликів. Коли апарат розрізнить тональний сигнал факсу, то прийме документ без подання звонка.Еслі апаратом не визначається тональний сигнал факсу, то він задзвонить. Дайте відповідь на виклик з Panasonic або додаткового телефону, приєднаного до лінії факсу. Апарат активізує функцію факс, якщо довго не відповідати на дзвінок. Тому, щоб поговорити з абонентом, натисніть FAX/START.
5
Деякі моделі Panasonic забезпечують отримання факсу методом Поллінг, який дозволяє заощадити гроші опонента. У цьому випадку, щоб прийняти факс, виберете з меню апарата «Поллинг», переконайтеся, що у вашому апараті немає завантажених документів, і зателефонуйте на телефон абонента, від якого хочете отримати документ. Після проходження сигналу приймайте факс на свій апарат.
Зверніть увагу
Перед початком роботи завжди перевіряйте факсимільний апарат на наявність паперу! Різні моделі факсимільного апарату Panasonic можуть відрізнятися один від одного кодами функцій, найменуваннями команд і текстом в меню.
Корисна порада
Через неполадки або відсутності паперу приймається документ зберігається в пам'яті апарату. Надалі він може бути виведений на бумагу.Во всіх режимах (крім «ТЕЛЕФОН») факсимільного апарату, можна запобігти отримання документів від ігнорованих абонентів. Для цього необхідно підключити послугу ідентифікації абонента і включити на апараті заборону на прийом небажаних факсів.