Як зробити підставки для ляльок. підставка для ляльок своїми руками.

Кожен майстер ляльок, закінчуючи своє творіння, хоче, щоб лялька не просто лежала або сиділа на полиці, а могла гордо стояти, не спираючись на стіни або інші вертикальні поверхні. Щоб іграшка міцно стояла на своїх двох, потрібно виготовити підставку. Зазвичай вона має стійке дерев'яна підстава з вертикальною стійкою, на яку спирається лялька.
Вам знадобиться
  • - дерев'яна підстава;
  • - дріт або дерев'яна планка для підставки.
Інструкція
1
Виготовте дерев'яну підставу. Для нього підійде практично будь плоский брусок деревини. Найголовніше, щоб він мав розміри і масу, які підходять під параметри ляльки. Відшліфуйте верхню і нижню межі заготовки, потім обробіть бічні її частини. Зазвичай основа має форму кола, рідше прямокутника.
2
Якщо ви використовуєте в якості опорної стійки дерев'яну планку, то в середині підстави просвердлите отвір. Сама стійка - це дерев'яний брусок (планка), на якому знаходиться металеве кільце. Саме на ньому і кріпиться лялька. Зафіксуйте кільце на планці. Для цього в ній теж потрібно просвердлити невеликий отвір, через який будуть пропущені кінці дроту.
3
Покрийте лаком пластину підстави. Нижній кінець планки-стійки змастіть клеєм, потім вставте його в основу. Переконайтеся, що місце з'єднання проклеєні досить міцно і не розвалиться в разі невеликого впливу.
4
Якщо для кріплення в якості стійки ви використовуєте металеві елементи, то для них простіше всього буде взяти трижильний провід з міді з діаметром 6. Його застосовують для підключення пральних машин, так що знайти такий дріт не складе труднощів. Зніміть обмотку і розділіть провід на окремі жили, потім скрутіть 2 або 3 з них, залежно від маси ляльки.
5
Просвердлите в дерев'яному підставі два отвори для дроту, вставте її так, щоб вийшла перевернута буква U, кінці якої знаходяться в дерев'яній підставці. Дріт можна закріпити, використовуючи спеціальний застигає клей.
6
Підставку для ляльки зазвичай декорують, щоб вона виглядала більш природно. Можна заховати її серед одягу ляльки, наприклад, під довгою сукнею. Інший варіант: обробити підставку відповідно до характеру ляльки, наприклад, зімітувати дерев'яний паркан або пофарбувати підставку під камінь - все залежить від способу ляльки і від вашої фантазії.