Як вводити додатковий номер.

Різниця між звичайним номером і номером з додатковим в тому, що звичайний перший обробляє міська АТС, а другий розшифрувати повинна міні-АТС, яка розташована в офісі, в який ви телефонуєте.
Вам знадобиться
  • Телефонний апарат з підтримкою тонального режиму
Інструкція
1
Додатковий номер можна набрати тільки в тому випадку, якщо телефон переведений з імпульсного режиму в тональний. Щоб це зробити, просто натисніть зірочку (*). Для більшості телефонів цей спосіб спрацює. Якщо ваш телефон переводиться в тональний режим іншим способом, з'ясуйте, як це зробити, в інструкції.
2
Найпоширеніший спосіб ввести додатковий номер - це зателефонувати на основний номер, дочекатися відповіді від міні-АТС, а потім ввести додатковий номер. Найчастіше так і роблять. Цей метод працює завжди.
3
Інший спосіб може спрацювати, якщо у вашому телефоні є кнопка паузи введення номера. В цьому випадку не потрібно чекати відповіді від міні-АТС. Наберіть основний номер, потім натисніть символ паузи, після чого можете вводити додатковий. Пауза може позначатися символом «P».
4
Але не всі міні-АТС компаній, які вимагають введення додаткових номерів, підтримують символ паузи, навіть якщо він є у вас на телефоні. Деякі при дзвінку привітають вас, а потім змусять вислухати текст. Ввести додатковий номер ви зможете, тільки дозволивши автовідповідача повністю висловитися. Зазвичай в кінці промови ви можете почути щось на кшталт: «... Дочекайтеся відповіді оператора або після сигналу введіть додатковий номер». Слід сигнал, і тепер можна вводити додатковий номер. Всі символи, введені до сигналу, такий міні-АТС ігноруються.
5
На деяких телефонах є кнопка «Flash», яка забезпечує доступ до функціональності міні-АТС. Але знову ж, не всі АТС підтримують роботу з допомогою цієї кнопки. Щоб ввести додатковий номер, потрібно натиснути Flash, потім набрати потрібні додаткові цифри.
6
Можна зімітувати дію кнопки Flash, якщо дуже коротко і швидко вдарити по важелю. Цей спосіб може спрацювати для якихось телефонів, але не для всіх. Деякі розірвуть зв'язок, а інші дозволять ввести додатковий номер, не чекаючи відповіді системи.
Зверніть увагу
Старі дискові телефони не переводяться в тональний режим. Якщо у вас такий апарат, то дочекайтеся відповіді оператора і попросіть його з'єднати з потрібним вам номером.
Корисна порада
Перегляньте інструкцію до свого телефону. Зазвичай в ній вказано, як з даного пристрою можна набрати додатковий номер.