Як закачати мелодію для Samsung.

Мелодії, що звучать на мобільних, можуть сьогодні посперечатися різноманітністю і якістю звучання з музичними плеєрами. Це стало можливим завдяки тому, що крім поліфонічних мелодій на телефон можна встановлювати файли формату mp3. Якщо ви хочете записати улюблену мелодію на мобільний телефон, зробити це буде неважко. Назва та модель вашого телефону в даному випадку не мають значення.
Вам знадобиться
  • -Музичний файл;
  • -Аудіо редактор;
  • -USB-кабель.
Інструкція
1
Закачка музичного треку в телефон Samsung проводиться поетапно: спочатку треба попрацювати з файлом в комп'ютері, а потім залити в телефон. Ось як це робиться. Потрібний музичний файл формату mp3 перед завантаженням в телефон Samsung потрібно відредагувати за розміром, тобто провести компресію.
2
Для цього скачайте і встановіть на комп'ютер аудіо-редактор. З усього достатку інтернету можна вибрати наприклад Adobe Audition і Sony Sound Forge, які забезпечують найбільш високу якість. Тепер відкрийте аудіо файл, який ви хочете встановити в телефон Samsung, через меню «Файл». Або можна перетягнути файл з того місця, де він зберігається, в робоче поле аудіо редактора.
3
Дочекайтеся, поки файл остаточно завантажитися в аудіо редактор і виділіть початок і кінець мелодії. Для мобільного телефону досить уривка в 30-40 секунд. Видаліть шматок в файлі від його початку до початку мелодії і теж виконайте з кінцівкою, так ви приберете порожні ділянки в музичному файлі. Програйте отриманий файл, щоб переконатися, що все зроблено правильно.
4
Тепер потрібно адаптувати вашу мелодію для телефону Samsung - використовуйте в редакторі ефект «графічний еквалайзер». Він допоможе змінити діапазон частот, щоб вони краще звучали (без такої обробки середні і низькі частоти звучать погано або зовсім не чутні). Прослухайте кілька одержані варіантів і кращий результат збережіть.
5
Ще потрібно попрацювати зі звуком - зробити його максимальним при збереження якості звучання. Аудіо-редактор зможе обробити трек в заданому варіанті, а вам тільки залишиться зберегти отриманий варіант.
6
Наступний етап по закачуванню мелодії в телефон Samsung полягає в синхронізації комп'ютера і телефону: встановіть драйвера для телефону на комп'ютер і підключіть мобільний телефон через USB кабель до комп'ютера. Після цього потрібно запустити програмний пристрій для синхронізації і скопіювати мелодію в телефон.
У наше століття треба вміти поводитися з різними гаджетами і вміти з'єднувати їх один з одним для передачі інформації та використання технічних функцій по максимуму. Наприклад, закачувати мелодії можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Стільниковий телефон або MP3-плеєр
  • Шнурок з USB-переходником
Інструкція
1
Для початку розглянемо закачування мелодії в MP3-плеєр. Для цього нам знадобиться сам MP3-плеєр, комп'ютер і шнурок, який з'єднує їх. Якщо ви вже зробили підбірку музичних композицій і закачали потрібну вам музику в папку комп'ютера, то переходите до наступного кроку. Якщо ж ні, то скомпонуйте вподобані вам музичні композиції в одну папку, так буде набагато зручніше закачувати мелодії в MP3-плеєр.
2
Потім з'єднуємо MP3-плеєр з комп'ютером. Вставляємо шнурок в роз'єми наших пристроїв. USB-роз'єм вставляємо в порт комп'ютера, а з іншого боку роз'єм міні-USB вставляємо в MP3-плеєр.
3
Після цього MP3-плеєр розпізнається в комп'ютері як флеш-накопичувач. Потім ми копіюємо папку з мелодіями з комп'ютера безпосередньо в папку MP3-плеєра.
4
Після закінчення копіювання правильно від'єднуємо шнурок (виконуємо ті ж дії, як і при витяганні флешки, тобто відключаємо дисковий накопичувач і тільки потім виймаємо роз'єм з комп'ютера), і все. Насолоджуємося закачаними мелодіями в плеєрі.
Зверніть увагу
Перед закачуванням мелодій в плеєр перевірте, скільки вільного місця залишилося для мелодій.
Корисна порада
При закачуванні мелодій копіюйте папку з комп'ютера, а не рухайте. У разі непередбаченого збою ви зможете повторити процедуру закачування мелодії.